Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettétek meg babátoknak a...

Hol vettétek meg babátoknak a babakocsit? Milyen fajtát? És mikor kezdtétek el a vásárlást?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn kb a 12-ik hét utántól aktívan nézegettük öket, mint minden más dolgot is. elmentünk baba boltokba és megnéztük a kínálatokat, mind babakocsi mind bútor stb...

Ha valami megtetszett akkor olvastam róluk, és néztpk az online árakat is.


Külföldön élünk itt 10-12 hét mindennek a rendelési ideje szinte minden üzletben. ìgy már tudtuk melyik kocsit akarjuk és melyik butorcsaládot. kb a 28-ik hét körül bementünke gy óriási üzletben akik 10%-s kedvezményt adtak mindenre, és ott megrendeltünk mindent akkor. babakocsit, bútorokat meg vettünk egy halom dologot.

Aztán minden idöben megjött.


Mi Teutonia lambda babakocsit vettünk (már nem gyártják), imádjuk, most már a tesó használja, jó kocsi.

2013. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most 26 hetes vagyok és még nem vettük meg de már kinéztük egy bababoltban. Egy pierre cardint néztünk ki de erről a fajtáról nem találtam véleményeket, de azért meg fogjuk venni. :) Én még szeretnék várni kb. 32-34 hétig a babakocsival mert egy év garancia van rá. Így az lenne az ideális ha az idő ugye használat közben telne el leginkább. Ugyan ez a helyzet a légzésfigyelővel is.
2013. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Brendonban vásároltuk a kocsit, szinte mindent ott vettünk. Bébé confort, nagyon szeretjük. Hát a nagyobb dolgok, mint a bútor, kocsi, légzésfigyelő már elég korán megvoltak, mert akkor volt jó áron, épp akcióban. A ruhákat mikor már tudtuk,, hogy fiú folyamatosan vásároltuk, ha valami megtetszett. A többit pedig a 32. hét körül vettük meg.
2013. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!