Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok,12...

24 hetes kismama vagyok,12 órás ülő munkát végzek, amiből kb 11-et töltök valóban üléssel estére már nagyon kényelmetlen az ülés, fájdogál, nyilal a hasam, akkor javul, ha otthon lefekszem, ártalmas lehet ez a bébire nézve?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb lenne már táppénzre menni, ha ez kényelmetlen. Nem kell mártírkodni!!! Az segít ha néha felkelsz a székből és jársz egy kört!!De ne dolgozz ennyit egyfolytában!!!
2008. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Már ne dolgozz, sokkal jobb itthon lenni és akkor lepihenni amikor jól esik. A babádnak sem jó ami neked is kényelmetlen. Vigyázz magatokra.

36 hetes kismami

2008. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, akkor azt hiszem hamarosan változtatok ezen a helyzeten :-)
2008. jún. 6. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én is kb ennyit dolgoztam naponta és kb 28-30hétig,de ha tehettem volna már régen abbahagytam volna.Hiába effektív nem olyan fizikai meló mint amikor pakolgat vki,de a szervezetünk megérzi és nekem pl közölte a doki 32hetesen,hogy megrövidült a méhnyak ami az üléstől is lehet ,mert a méh ránehezedik folyamatosan.Sokkal többet görcsölök mint kellene és nekem is nyilalt sokat a hasam.Most gyógyszert kell ,hogy szedjek-izomlazítót,hogy a bébi bennt maradjon kicsit még.Szval sztem ha megteheted menj el táppénzre,nekem nagyon kellett a pénz a táppénz meg nem ad vmi sokat,így muszály volt dolgozni amíg tudtam.35hetes kismama
2008. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 24. hétben vagyok. Bár én "csak" 8 órát ülök egyfolytában, én sem tehetem meg, hogy akármikor fogom magam és felállok. És nekem a lábam is elkezdett vizesedni ez miatt. Már néha alig bírok ráállni, annyira fáj. El kell menni betegállományba. Én még ezt a hónapot valahogy leszenvedem itt, aztán búcsút intek egy pár évre. Neked is ezt kéne tenned!
2008. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit az előző hozzászóláshoz, hogy valószínűleg a sok pocifájás, nyilalgatás az üléstől van. Mindig azt hittem, hogy valami bajom van, mert a hozzám hasonló korú kismamáknak semmi ilyen tünete nem volt. Most már biztosan tudom, hogy az állandó ücsörgéstől van. :(
2008. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!