Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem olyan bonyolult ez az...

Nekem olyan bonyolult ez az őssejt dolog. Mikor, hol, melyik csomagot érdemes? 20hkm

Figyelt kérdés
Tudom, már sok hasonló kérdés volt, de akkor sem igazodom ki rajtuk. Az már tuti, hogy szeretnénk!

#őssejt #köldökzsínórvér
2013. febr. 18. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is gondolkodtunk már ezen. Egyelőre még nem vágtunk bele, de a KRIO-nál vannak egész jó csomagok,akár részletfizetéssel is. Itt tudod megnézni:


[link]

2013. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is KRIO-nál intézzük. Nem is túl drága, és lehet részletben is. Nem vagyunk eleresztve, ezért ez jó. Valamint nagy előny a KRIO-nál, hogy Magyarországon tárolják az őssejteket. Ha gondolod szívesen elküldöm privátba a mi "kapcsolattartónk" telefonszámát, egy roppant kedves fiatal hölgy , tutti mindent elmond . :)
2013. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én pont a napokban kötöm meg a szerződést a CORD BLOOD CENTER nevű cégnél .Én elég sok időt szántam ezekre a kérdésekre cégekre de tőlük a másik 3 cég mégcsak megközelíteni sem tudták ajánlatukkal ezt a céget .árban is ők a legjobbak és a kórháztók 2 től kértem vélemény mind a 2 őket ajánlotta .itt nem kell előre fizetni semmit csak akkor amikor megszületik a baba leveszik a vért elviszik ellenőrizni vizsgálni stb és a leletet kiküldik ha az abban leírtak neked megfelelnek illetve még mindig szeretnéd akkor kell csak fizetni ugyanugy a kismamától is vesznek vért szüléskor és természetesen azt is vizsgálják .ha már nem akarod mert mégsincs elég pénzed vagy valami kiadás akármi miatt nem szeretnéd csak jelezni kell feléjük nem kell fizetni érte.a többi cégnél már akkar fizetni kell amikor bemész a táskáért amit ugye kiküldenek már akkor ki kell fizetni most nem akarok hazudni hogy mennyit de kell ,illetve ha valami oknál fogva nem elég a vér mennyisége stb akkor nem tudom mennyit kell kifizetni a fennmaradó összegből.bocsi kicsit hosszúra sikeredett.ha van kérdésed írj privibe
2013. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!