Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bonyolítani az életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bonyolítani az életünket? HA igen, hogy vezessem erre rá?

Figyelt kérdés
Vagyok én és egy régi családi barátunk fia, akit 10 éve ismerek.Mindig is jól egyeztünk, egy húron pendültünk de ő mindig a kicsit látta bennem, egész a karácsonyig, amikor voltunk bulizni és rájött hogy nem is vagyok olyan kicsi már. Szilveszterkor el is csattanta csók, ami életem legfinomabb és legvadabb csókja volt. Másnap még mindig úgy viselkedett, mintha együtt lennénk, csak én voltam nagyon zavarban mert túl fura volt nekem az, hogy pont vele, aki mindig is tetszett és soha sem gondoltam volna hogz ide jutunk. Voltunk vérosban, sétaltunk, majd hazakísért. Ott megbeszéltük, hogy vagy vesszük szórakozásnak a dolgot vagz folytassuk. Végül szórakozásnak vettük,mert én 180 km-re tanulok, őt pedig szólitja a kötelesség otthon, és ott vannak a szüleink is, akik nagyon jóban vannak, így nem érdemes bonyolítani az életünket. Én nem tudom elfelejteni őt, azóta is rá gondolok és szívesen megpróbálnám vele a távkapcsolatot, de nem írhatok csak úgy rá vagy hívhatom fel.Azt szeretném hogy ő írjon és hozza ezt fel, ha ő is így érzi. Valami javaslat hogy miként "érjem" ezt el?

2013. jan. 4. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
WTF?? :)
2013. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én úgy gondolom ha te szeretnéd ezt a kapcsolatot akkor ne várj arra hogy majd ő hozza fel mert lehet hogy ő meg pont arra vár hogy te lépj!Az a tuti ha az ember a saját életét maga irányítja nem a másik féltől várja a megoldást!Remélem segítettem és ha biztos vagy magadban és az érzéseidben akkor meg is léped a dolgot!

Sok sikert nektek!Szoritok!!!!!!!!! :)

2013. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam, de nem jártam sikerrel. Túl bonyolult ez. Ő pedig legutóbb tulságosan megsérült hogy bizzon valakiben és bírjon egy távkapcsolatot. Engem pedig még fiatalnak lát, aki nem élte ki magát és aki bizonytalan. A story vége hogy minden marad a régi, ő simán csak a családi barátunk fia marad, akivel 1x egy jót szórakoztam. Köszönöm az előző válaszoló bíztatását! :)
2013. jan. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!