Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ma kene megjojjon a menstru...

Ha ma kene megjojjon a menstruaciom, de nem jon meg es ma megyek nogyogyaszhoz, kimutatja az ultrahang a terhesseget? 28 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fog még látni semmit, max a megvastagodott méhnyálkahártyát.
2013. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem fog látni semmit. Nem érdemes elmenni, ha csak valami extrán nem indokolja. Max a méhnyálkahártyát.
2013. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Es a kovetkezo heten????
2013. febr. 18. 13:24
 4/17 Timcsikusz ***** válasza:
utána sem kb 2 hét késés után lát majd petezsákot és talán már benne az embriót nekem csak 3 hét késés után látta...teljesen felesleges elmenni
2013. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szia, hova sietsz?:)
2013. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
oke,koszonom szepen a valaszokat!
2013. febr. 18. 13:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak a feltételezett terhesség miatt mennél nőgyógyászhoz ultrahangra, akkor felesleges, mert még nem lát semmit. Sőt, ma még meg is jöhet a menstruációd. Előbb inkább csinálj egy tesztet, ha pozitív lesz, akkor kezdj el folsavat szedni és várj 2-3 hetet (ahogy az előttem szólók is írták) és akkor már tényleg lesz mit látni az ultrahangon. Nem szabad ennyire sietni! Türelmesnek kell lenni! Drukkolok! üdv,
2013. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyaltalan van pozitiv terhessegi teszted?? Csakmert errol nem esett szo. Ha van, akkor sem erdemes a 6-8. hetnel elobb menni, csakha van valami panaszod, ha nem akarod magad agyonizgulni, hogy van-e/lesz-e szivhang. Es a 6. het elott nem is nagyon szoktak latni semmi, max. megvastagodott mehnyalkahartyat, es esetleg petezsakot. Akkor meg ugyis visszarendelnek 2-3 het mulvara, akkor meg nem mindegy, ha eleve akkor mesz? Ha most csak emiatt mennel, akkor felejtsd el szerintem.
2013. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben,nem megyek,igen csak azert mennek,varok meg, meg nem csinaltam tesztet,felek,mert mar sokat csalodtam,tobb mint egy eve probalkozunk!
2013. febr. 18. 13:35
 10/17 anonim ***** válasza:
tudom hogy nehéz, de csinálj egy tesztet, és várj legalább 1-2 hetet, most már így 30 hét távlatából okosabb vagyok és ha visszamennék az időben várnék sok felesleges idegeskedéstől és sírástól kíméltem volna meg magam,nyugalom drukkolok neked
2013. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!