Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin az ami...

Melyik terhesvitamin az ami nem filmbevonatú tabletta hanem ilyen folyadékot tartalmazó azt hiszem sárga vagy barna volt a kapszula?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rosszul vagyok a filmbevonatú vitaminoktól (nem terhesen is a multivitamintól) így emlékszem még az első terhességemnél rátaláltam egy olyanra amit fentebb írtam, ilyen kapszula szerű vmi volt, benne folyadékkal. Nincs ötlete vkinek melyik lehet az, az elevit meg a gravida biztos nem.
2013. febr. 18. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nekem van, az a Pharmaton Matruelle, a dokimtól kaptam kipróbálásra, mert mindegyiktől rosszul voltam. A biztonság kedvéért én ezt is este szedem lefekvés előtt.
2013. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez ilyen kapszulás vagy az is filmbevonatú? Hát nekem este bevéve is ugyanúgy jelentkezik ilyen egészen durva rosszullét majdnem ájulásig...:(
2013. febr. 18. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen zselés lágy kapszula szerű. Talán még ez az, amitől legkevésbé vagyok rosszul, de mikor nem tudom magam rászánni, hogy bevegyem, akkor simán csak folsav+b komplex tablettát veszek be, ez egy egészen picike tabletta.

Hipp natalt próbáltad már? Az teljesen folyékony.

2013. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem akkor ez lesz az. A hipp natalnak olyan durva vasíze van hogy azt se bírtam meginni. köszi a segítséget
2013. febr. 18. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ladeevit (barna kapszula).
2013. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!