Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán dr. Ferencz Zoltánn...

Tatabányán dr. Ferencz Zoltánnal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Ebben a pillanatban még nem hozzá járok, de sajnos a jelenlegi orvosom nem vállal szülést, így váltanom kell.

Ez a 26. hetem, ugye nem késtem még el ezzel?

Szülésznőt tudtok esetleg ajánlani, aki vele dolgozik?


2009. szept. 8. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem ismerem Dr. Ferenczet, de 2 kolléganőm is szült nála, és nagyon-nagyon dícsérték, maximálisan meg voltak vele elégedve, a terhesség alatt, és a szülésnél is! Kellemes babavárást!
2009. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem nála szültem,de nagy jó fejnek tartom,néha bejött meetingre a szobába,és nagyon jó pofa volt :)

És nagyon dicsérik!

Én Dr Málik Zoltánnál szültem,kicsit mufurc doki viszont nagyon lelkiismeretes!

2009. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Lányok! Közben túl vagyok az első vizsgálaton nála és nekem is nagyon jók a tapasztalataim.
2009. szept. 11. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem sajnos jó tapasztalatom nincsen vele kapcsolatban.Nála szültem a harmadik gyermekemet pár hónapja bár nem volt fogadott dokim,ő csak ügyeletben vot.Nem tudom hogy csak amiatt hogy a 24 órás ügyelete végére jött a baba és fáradt volt vagy nem tudom de nagyon nem tetszett ahogy viselkedet.Jóformán ott sem volt csak dirigált,nagyon ki voltam merülve,nagy volt a baba is ,ő pedig csak beszólogatott.Pedig aztán nem az első szülésem volt és igen fegyelmezetten viseltem(ezt a szülésznő is megerősitette).Szóval nekem ez a tapasztalatom,amugy ha rendelésen ő volt esetleg akkor normális volt de a szülés óta látni sem bírom a dokit.Én arról nem tehettem hogy ő már fáradt attól még az én babám érkezett.

Ha fogadni szeretnél inkáb szülésznőt ajánlanék,nem orvost.Manapság már mindent a szülésznő csinál a szülés alatt.

Én Hlogyikné Németh Orsinál szültem egy fiatal lelkiismeretes kedves szülésznő!Maximálisan meg voltam vele elégedve!

Remélem tudtam segiteni!

2009. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot, szülésznőt mindenképpen szeretnék fogadni és már Te vagy a második, aki Őt ajánlotta:)
2009. szept. 11. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Amint az uccsó válaszból is kitűnik, jobban járnál ha megfogadnád a dokit, mert ő aki nem fogadta meg, nem volt megelégedve. Igazából nem is értem hogy miért ajánlja hogy nem fogadd meg te sem, hiszen ő pont emiatt panaszkodik rá.... Szóval ő is egy olyan típusú orvos akit meg kell fogadni ahhoz hogy maximálisan ott legyen veletek, ez nem nagy ár a nyugodt és biztonságos szülésért, ha már így alakult, és mindenképp szeretnél saját orvosnál szülni!
2009. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!