Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok alacson...

Mik a tapasztalataitok alacsony AFP-vel kapcsolatban, ha a kombinált tesztem eredménye rendben volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
0,67 lett a Mom - a doki szerint ne aggódjak, valószínű korán lett levéve, el sem küldött új genetikai uh-ra. én azért elmenjek?
2010. aug. 18. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 0,56 volt az AFP-m. Az integrált tesztem negatív lett. Az AFP-nek nem igazán van jelentősége, nyugaton már nem is használják, mert eredményét erősen befolyásolja az, hogy mikor vették le. Mivel az én dokim biztosra akart menni, elküldött genetikai tanácsadásra, de ott nem értették mit keresek náluk. Szóval minden rendben volt, azóta 8 hós a picúr, és egészséges. Ne aggódj, minden oké!
2010. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, a kombinált nekem is jó lett (1:16.000), az afp pedig 0,8 ami pont az alsó határérték.

Az kötelező genetikai uh jó lett, de azért én elmentem még egy uh-ra (4D) biztos ami biztos alapon.

A doki, védőnő, szonográfus mind azt mondták, hogy ne foglalkozzak az afp-vel.

2010. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Afp 0,7 a kombinált jó volt (1:50 000) Nem küldtek sehova tovább, csak a kötelező genetikai uh-n voltam (mondjuk az egyik legjobbhoz szonográfushoz mentem, dr Hajdú Krisztinához)

8 hós egészséges bébim van :)

Egyébként tudtam is, hogy korán vették le, ha jól emlékszem 15+6 naposan.

2010. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A dokim is ezt mondta, csak azért bennem volt egy kis félelem. Lehet, hogy azért egy 4D-re elnézek még :) köszönöm!
2010. aug. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!