Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok és...

14 hetes kismama vagyok és molett. Ezért nem nő már a pocakom? Bár a babát érzem hogy gyengén mocorog :-) attól hogy nem vagyok sovány és nem nagyon nő a hasam a baba attól még jólvan odabent és van helye rendesen fejlődni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ettől a babád még rendesen fejlődik.

Ismerősöm 13 hetes olyan mint a ropi,ha nem mondta volna hogy babát vár,nem is gondolnám.Uh szerint azonban minden rendben a babával.Biztosan nálad is, ne aggódj.

Boldog babavárást!

2009. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze ne aggódjn, neked esetleg nagyobb pocakod lesz az átlagnál, nekem se látszódott szinte semmi 14. héten bár én is inkább a ropi kategória vagyok. A vége felé lendült be a pocaknövés, 7 hónaptól, de az utolsó héten is néztek rám akik az nst re vártak mit keresek ott mert nem volt nagya pocim, pedig tök átlagos méretekkel született a babám 3300g-52 cm
2009. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj en 16 hetes vagyok es most kezdem eszrevenni, hogy no a pocim de aki nem tudja, hogy babat varok eszre sem veszi. A nadragok is csak most az utolso heten lettek kenyelmetlenek de csak akkor amikor leultem, maskent siman meg atertek es be tudtam oket gombolni. Szerintem nem no egyforman a pocakunk nekunk kismamaknak, ne aggodj. Egeybkent, de jooo neked, hogy mar erzed mocorogni sajnos en meg mindig varok erre az elmenyre. :)


16 hetes kismama

2009. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem kicsit furán hangzik hogy 14hetesen már érzed a babád mozgását. Én 25hetes vagyok, és kb a 18.hét végétől kezdtem érezni.

De ne izgulj, biztos hogy minden rendben van, attól hogy moletti vagy, attól még rendesen fejlődik a baba. arra figyelj hogy ne szedj fel túl sok túlsúlyt a terhességed alatt.

2009. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok és szintén molett. 2 kg jött fel eddig (az éjszakai evés miatt). A poci már elkezdett nőni, és hát fel is vagyok rendesen pukkadva. Szóval azt mondta a védőnő, hogy semmi baj nem lesz abból, hogy kövér vagyok. Esetleg jobban felnyomódhat a rekeszizom a vége felé, esélyesebbek vagyunk a nehézlégzésre, a visszerek kialakulására, de a baba az jól fejlődik. Ő ugyani mindent elvesz tőled, ami neki kell (tápanyag, férőhely a pociban). Szóval számíthatunk néhány kellemetlen tünetre, de ennyit megér, hogy anya legyél.

Boldog babavárást!

2009. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!