Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kialakult az...

Terhesség alatt kialakult az aranyerem, sajna. Hogyha spontán szülnék akkor az rosszabbítaná a helyzetet? Mert remélem szülés után elmúlik.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem sajnos rosszabb lett...:(

Szülés után diónyi aranyerem lett, kb 2 hét alatt húzódott vissza. Amúgy nem biztos, hogy neked is gondod lesz vele, ez alkati dolog. Nekem azóta is megmaradt, de nem vészes.

2013. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rosszabbosni fog a szules utan a nagy erolkodestol, nyomastol. Sosem mulik el csak vannak idoszakok mikor visszahuzodik, majd megint kijon. Nekem 6 honap utan mult el a szules utan, majd nem volt 2 evig. De egy szekrekedes utan megint kijott... Nekem a Hemorid nevu kenocs nagyon bevallt.
2013. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszabbodhat, de nem biztos, hogy fog. Nekem ugyanolyan volt szülés után, mint előtte. Kb a 37. héten jöhetett ki. És elmúlt a gyerek 1 éves, mire elmúlt.
2013. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után rosszabbodott, kb 2 hét alatt viszont teljesen visszament. Amikor wc-re megyek, és szorulásom van, akkor jön elő már csak. Reparonnal kenem akkor és 1-2 nap alatt ismét visszamegy.
2013. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ronthatja a helyzetet a hüvelyi szülés, de szülés után el fog múlni. Szülés közben pedig ez lesz a legkisebb gondod.
2013. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A terhesség 3.hónapjáig szorulásom volt.Gondolom ez annak is a következménye.Csak attól félek,hogy ez most már akkor egész életemben végig fog kísérni.És ha spontán szülök akkor még rosszabb lesz.Egy kicsit nem bánnám ha császárral szülnék.De ez majd akkor fog eldőlni.Hogy-hogy is lesz.
2013. febr. 21. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszabbodhat, nekem is rosszabb lett, kisebb diónyi nagyságú. Én rectanal aidet használtam végig, szülés előtt és után is. Viszont nekem 2 hónap után visszahúzódott szerencsére és azóta vissza sem jött.
2013. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!