Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim kerdes 9 hetes vok,...

Intim kerdes 9 hetes vok, szex utan normalis h begorcsol alul a hasam? Artok neki, mert elegge gorcsolt kb 1 percig?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem ilyen soha nem volt, pedig mi is szexelunk az elejetol kezdve...szerintem figyelj oda ra, es ha maskor is erzed akkor vegyetek visszabb kicsit az erossegebol...en sokszor azt ereztem hogyha erosebben csinaltuk akkor erzekeny lett a hasam, de kb 13. het korul az is elmult.

Boldog babavarast!!!! :)

18+4 hkm

2013. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer mi is jártunk így, abba is hagytuk, de azóta nem volt ilyen szerencsére. Olyankor ne csináljátok. Azóta is jól vagyunk mimdketten. 16+4 hkm
2013. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudomasom szerint a mehosszehuzodastol van, nekem is volt ilyen. Ra egy napra barnaztam, elmentem dokihoz azt mondta minden oke, de egyenlore csak mosolyogjunk egymasra a ferjemmel:)12 hetes korig. most 9 hetesek vagyunk:)

Boldog babavarast!

2013. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nagyon bekeményedik, és van, hogy fáj. Ha hamar elmúlik, és később már nem görcsölsz, akkor nem gond. A babának nem árt.
2013. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!