Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl korai a Duphaston...

Nem túl korai a Duphaston csökkentése?

Figyelt kérdés

Pozi teszttől kezdve szedem a duphastont, először 2x1et szedtem, felemeltük utána 3x1re és utána már emelt adagban 3x2öt szedtem, egészen hétfőig. Akkor a dokim azt mondta kezdjük csökkenteni az adagot, vegyük le 2x2re utána 2x1re végül majd 1x1re míg el nem fogy. 13hét 0naposan fogy el. Nem túl korai már most a 11. héten elkezdeni csökkenteni?Nem lesz belőle baj?Annyira félek és aggódom. Most már pár napja 2x2öt szedek de nem merem tovább csökkenteni nehogy baj legyen :( Mindenhol azt olvastam, h a 12. hét után csökkentik az adagot általában. Szerintetek kérjem meg a dokit h írjon még fel egy dobozzal és húzzam ki a 14. hétig a szedését?

(volt már két vetélésem, egy spontán 4 hetesen, és egy magzatelhalás 9 hetesen, műtéttel befejezve)



2013. febr. 20. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem bízd a dokira, nekem nm tűnik rossznak, drasztikusnak! elhiszem, hogy félsz, de ha eddig elégedett voltál az orvossal, tényleg bízd rá!
2013. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bízz az Orvosban!

Neki van ebben tapasztalata, nem neked!

Ha 12. Hétvután gyógyszer nélkül nem marad meg a baba, akkor valami nincs rendben, nem jól tapad a méhlepény, vagy nem táplálja a babát...

Akkor mindegy hogy 1 dobozzal többet szedsz be, akkor sem marad meg, nekem ezt mondták!

2013. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:
Lombik mellé kaptam progi pótlást, Utrogestant, 2x3-at. 12 hetet mikor betöltöttem már csak 1 szemet kaptam, utána már nem kellett használnom, (minden nap egy szemmel kevesebb kellett). Ne izgulj, nem lesz semmi gond!
2013. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 vetélésem volt (6 és 12 hetesen). A következő terhességnél 2x1 Duphastont kaptam, igaz szigorú fekvésre ítélve az első trimeszterben. Nekem 12+6 naposan kellett bevennem az utolsó adagot. Azóta van egy majdnem 4 hónapos kisbabám. Ne aggódj, az orvosod biztos tudja mi a jó neked. Nekem azt mondták a kórházban, hogy a 13 hét után már nem is szabad szedni.
2013. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Most megnyugodtam picit!Holnap jön a következő csökkentés, a 2x1!Remélem minden rendben lesz!
2013. febr. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!