Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüdőszűrés terhesség korai...

Tüdőszűrés terhesség korai szakaszában. Más is járt már így?

Figyelt kérdés
Hét elején tüdőszűrésen voltam. Fogalmam sem volt, hogy hét végén nem jön meg, nem terveztünk (még) kistesót. De elmaradt, ma csináltam tesztet, ami pozitív lett. Végülis örülünk neki. Na de nem árt a babának a hét eleji röntgensugár? Most félek. Ugye nem lesz baja? Más is járt már így? Orvosa mit mondott? Mi lett a babával?
2013. febr. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a baba megmarad, akkor nem valószínű, hogy baja lesz. Dokinak majd említsd meg azért, ha mész.
2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így voltam.mondtam a dokinak is.semmi baja a gyereknek már 4 éves:)
2013. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számításaim szerint két hetes volt az embrió bennem, amikor elmentem tüdőszűrésre. Sajnos nem maradt meg a terhesség, 10 hetesen elhalt a magzat. Progeszteron pótlást kaptam, mivel indokolt volt, mégsem maradt meg, tehát valamilyen ártalom érhette, vagy egyéb betegsége lehetett. De biztos nem tett jót neki a tüdőszűrés.
2020. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!