Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek ciszta és terhesség...

Petefészek ciszta és terhesség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most tudtam meg az örömhírt, hogy terhes vagyok...kimaradt és teszteltem! Pozitív lett, de nekem van egy petefészek cisztám ami rendszerint nagyon fáj, nem tudom, hogy árt-e a babának! Szerintetek?
2012. jan. 12. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, Gratulálok.


Nekem is volt már a terhesség előtt is, egy jókora 4cm, cisztám a bal oldali petefészkemben. Azóta szültem, most 11 hós a babám és még mindig megvan. :( Pedig azt mondta a doki hogy a terhességtől valószínúleg el fog tűnni, hát nekem nem hogy eltűnt volna hanem még nőtt is. A szülés utáni kontrolon megbeszéltük a dokival hogy fél évente nézni kell mert ha nagyon nő akkor meg kell műteni, mert meddőséget is okozhat, vagy nagyban akadályozhatja az újbóli teherbeesést.


Szóval a terhességemet egyáltalán nem befolyásolta.

2012. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok a babához!!!

Nekem PCOS-em van, és így is összejött a baba. Orvosi felügyelet mellett, elvileg nem lehet gond, mivel az ilyen kismamákra jobban odafigyelnek.

Gond nem lehet a cisztából. A sógornőmnek például terhesség alatt múlt el, és azóta sem alakult ki. Sok szerencsét és nyugalom.

2012. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!