Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a hasam mostmár lassan...

Fáj a hasam mostmár lassan folyamatosan nehéznek és keménynek érzem ez okozhatja hogy a baba 1-2 héttel hamarabb jön a világra?

Figyelt kérdés

Reggelre nem fáj de pár óra alatt újra fáj alig tudok leülni, keménynek és nehéznek érzem...

A méhszájam teljesen zárt.

Mitől lehet ez az érzés?

Okozhatja majd hogy a baba hamarabb születik meg?


31 hkm


2013. jan. 20. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem arra utal, hanem egyszerűen arra, hogy mostmár nagy a baba, nehezebb a szervezetednek. A keményedések is teljesen normálisak, mert a szervezeted edz, készül a szülésre. Szükség esetén magnézium kellhet nyilván, ezt dokival le kell egyeztetni.

De nekem a 20. héttől voltak keményedéseim, magnéziumot kapkodtam is rendesen. Nehezebb nekem is a 30 héttől volt, nem sokkal később be is fejeztem a munkát, pont emiatt, mert már ülni sem bírtam. Ettől függetlenül végig zárt voltam, 39+6 hétre szültem úgy, hogy a doki besegített, piszkálódott az utolsó héten, hátha beindul tőle...de onnantól kezdve is 4 napba telt....


Szóval ha szépen karban tartod a keményedéseket, sokat pihensz, akkor nem lesz baj!

2013. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 31-35. hét között végig ezt éreztem, és picit ki is nyíltam ugyan, de a 38. héten született, akkor is indítva. Említsd meg az orvosodnak, de nem feltétlenül okoz ez gondot.
2013. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!