Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látogatási tilalom mennyi...

Látogatási tilalom mennyi ideig tart általában a szülészeten?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja. Vácon pl. se az apuka, se más látogató nem mehet be abba a szobába, ahol az anyukák alszanak és szoptatnak. Üvegablakon keresztül nézhetik csak meg a babát.

De talán ez így jobb is, mint hogy mindenkinek az egész családja, összes barátja bejönne és hozná a bacikat...

2013. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a járvány végéig, ezt előre senki nem tudja megmondani
2013. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát addig, amíg tart az influenza szezon...már ha erre gondolsz.

Tavaly pl ugyan nem tudom, hogy mikor kezdődött, de március 29-én szültem és akkor még tartott!

Viszont nem igazán befolyásolt semmit! A férjem benn volt szülésnél, és a látogatók is jöttek, közeliek...

Van olyan, ahol pl az apás szüléseket úgy engedik, ha apuka be van oltva...

Úgyhogy utána kell kérdezni, én is terhesgondozóban kérdeztem meg, hogy mire számítsak, és mondták, hogy ezt nem korlátozzák...János kórház volt egyébként...

2013. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták hogy a szüléshez bejöhet de utána már nem az apuka...

Velem találkozhat a portán de megnézni a picit már nem lehet..

Amit egy tök nagy hülyeségnek tartok mert én is betudom vinni a betegséget a szobába és a babákhoz..

Igazából nálunk csak 2 óra a látogatási idő tehát nem is lehetne egész nap csak úgy szeretném hogy lássa a kisfiát 1-2 naposan is!

2013. febr. 20. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
És mikorra várható a picur érkezése?
2013. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó menstruáció szerint március 26 de a doki mondta hogy nem lepődne meg ha március 14 körül érkezne :)
2013. febr. 20. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát elvileg most hamarabb kezdődött a járványos időszak, 6 héttel, úgyhogy remélhetőleg addigra véget ér.

Tavaly április első napjaiban már megszűnt a látogatási tilalom, mert amikor hazajöttünk, amikor szedték le a látogatni tilos táblákat...

Úgyhogy bízzunk benne, hogy addigra megoldódik a dolog! :)


További jó babavárás!

2013. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!