Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kecskeméti szülészeten van...

A kecskeméti szülészeten van már látogatási tilalom? Ha igen apuka bejöhet a szülöszobába? Elmêletileg 2 hét múlva esedékes a szülés.

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy még nincs!

De ha tilalom van, akkor nem mehet be!

2013. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 3évvel ezelőtti H1N1 járvány miatti tilalom körülre voltam kiírva,de akkor a fogadott orvosunk azt mondta,h csak szóljunk és megoldható,h apuka is benn legyen:)

Végül mire szültem a tilalmat is oldották.

2013. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, mert elvileg a szülőszobán más kismamával is találkoztok nem?

Nem felelőtlenség ez egy kicsit a doki részéről?

2013. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne felelőtlenség? A kismamák is átadhatják egymásnak, plusz az orvosok is, vagy a nővérek és lehet, hogy a férje be is volt oltva.

Az influenzát pl. az ember beoltva is kiválóan tudja szállítani, csak ő nem betegszik meg. Kicsit túl van ez lihegve.

2013. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsen beoltva a férjem, mert a lappangási idö 2 hét. És nekünk meg nembiztos h van annyi idönk.
2013. febr. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!