Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni vetélés...

Mit lehet tenni vetélés megelőzésére? Egyszer már vetéltemés most szeretném elkerülni!

Figyelt kérdés
Köszi:)
2013. febr. 20. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem a pihenés, meg vitaminok. Szerintem ennél többet nem tehetsz. Folsav amit mondanak a dokik. Mi volt a gond, hány hetesen ment el a babád? Sajnálom nagyon. Én is aggódom, mert sok vetélésről hallani. 11 hetes km
2013. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6. héten vetéltem az előző terhességemnél. Nagyon sok volt a stressz a munkahelyemen. Konkrétan pánikrohamaim voltak. Másrészt akkor még nem tudtam, hogy IR-es vagyok, nem kezeltek és talán az is hozzájárult. A nőgyógyász semmi okot nem mondott.
2013. febr. 20. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából biztos tipp nincs. A legjobb azonban, ha beszélsz az orvosoddal és a kritikus első hetekre kiíratod magad és otthon pihensz, szeded a terhesvitamint, magnéziumot és amit esetleg az orvos mond. Kerülni kell a stresszt, az egészségtelen táplálkozást, és a forró fürdőt. Illetve nem szabad megerőltetned magad.

Kívánom a legjobbakat!


14 hkm

2013. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, h semmit!Ha szervi, hormonális baj volt az előzőnél akkor lehet tenni, pl utrogestan, duphaston szedésével, de ha a természet szelektál, az ellen még az orvosok sem tudnak tenni. Két vetélésem volt, egymás után. Az elsőnél spontán vetélés volt 4 hetesen, erre mondják, h a természet szelektál, a második babánk a 9. hétig élt utána elhalt, duphaston mellett is!:( Most a harmadik babánk, úgy néz ki velünk marad!Reménykedés az amit lehet tenni, és hinni, h most minden rendben lesz!Kitartást!

11hkm

2013. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Ha van még tipp/tapasztalat, szívesen veszem! :)

2013. febr. 21. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig azt a tényezőt kell kerülni, ami az előző vetélést okozta! Ezen kívül pihenés, vitamin (főleg folsav), magnézium, és esetleg hormonpótlás. Sikeres babavárást!
2013. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!