Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kéne feljebb mennie a...

Nem kéne feljebb mennie a hőmnek, ez normális így?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 21. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyém se ment! szerintem ez nem törvényszerű.
2013. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Először is gratulálok a babához :)

A hőm nekem sem nagyon akart felmenni :/ Én aznap is amikor teszteltem csak 36.6 volt,aztán rá kb egy hétre ment fel 37-re,37.1-re.Kb két hete megnéztem kíváncsiságól,hogy mennyi lehet a hőm,és most is csak 36.8 volt.Szóval nem a hő a lényeg már teherbe esés után,hanem az,hogy minden rendben legyen veled meg a babával!!Én a pozi teszt után kb még egy hétig mértem kíváncsiságból,és aztán már nem mértem tovább,mert tök felesleges!! :)

Boldog babavárást neked :)


29+2 hkm

2013. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm és én is gratulálok :)

Volt már egy vetélésem és a mostani baba is első lenne, aztán olvastam valahol, hogy a hőnek még a hormonok miatt kúsznia kéne még x ideig felfelé, de akkor nincs baj, köszönöm :)

2013. febr. 21. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Szép ez, nincs miért aggódni! "kopp-kopp"

Gratulálok!

2013. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lázas beteg vagy, csak terhes! ez tök jó így, (nekem pl mindkétszer csak 36.5 körül volt terhesen, bár nem-terhesen meg olyan36fokos vagyok)
2013. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot, már ne mérd a hőd, mert csak idegesítene, és gratulálok:)))
2013. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jól van, köszönöm mindenkinek :)

Lehet "leteszem" a hőmérőt, bár a 12. hétig úgysem tudok túlzottan megnyugodni :)

2013. febr. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!