Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Szólt...

Mi a véleményetek? Szólt volna a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nstn és nőgyógyásznál aki meg is vizsgált nem mondott semmit csak hogy C2100as az érték és elküldött ekgra. a háziorvoshoz! el is mentem ma aki megnyomkálta a hasam és közölte hogy tudom e faros baba! kikerekedtek a szemeim és mondtam hogy végig fejvégű volt és tegnap voltam nőgyógyásznál nem mondta hogy valami gond lenne! most akkor a háziorvos nem ért hozzá? vagy a nőgyógyász nem szólt? vagy megfordult és nem tettem észre? 39+3hetes vagyok! most akkor mi van?! eléggé megijedtem:-(
2013. febr. 21. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 2 napja voltam uh-n, mondta is a doki h fejvégű. Onnan egyből mentem nst-re, ahol ugye megnyomkodták a hasam, a felhelyezés miatt, és velem is közölték h faros. Mondom az kizárt 5 perce volt az uh....

Aztán a csaj is rájött h tévedett és fejvégű.

Sztem nem olyan könnyű tapintásból megállapítani.

2013. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igazából azt nem értem, hogy a háziorvos az utolsó héten miért nyomkodja a kismama hasát...szerintem tuti nincs gond. a nőgyógyász mondta volna, szerintem. te nem érzed, hogy a lábával merre rugdos?
2013. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nőgyógyász jobban ért hozzá, mint a háziorvos. Az uh-nak jobban hinnék, mint a tapintásnak. De ha izgulsz, a szülés előtt kérj még egy gyors uh-t!
2013. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Még hétfőn megyek egy nstre és akkor megkérdezem a nőgyógyászt hogy most akkor mi van! De csak szólt volna ha megfordult volna! Amúgy ugyan úgy és ugyan ott mozog ahogy eddig csak talán lejjebb érzem egy kicsit!
2013. febr. 21. 16:30
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy én sem tudom miért nyomkodta a hasam sőt rá is szóltam hogy már fáj!
2013. febr. 21. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én elküldtem volna a fenébe, nem hascsikarással mentél hozzá hanem ekg-ra az meg boka-csukló dolog, semmi köze a hasadhoz....szerintem vmi kéjenc a pasi, jó h a méhszáj állapotát nem akarta ellenőrizni....ne higgy neki, tuti nem fordult meg!
2013. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudom mi volt vele ma mert kb 10éve a házi orvosom mindig nagyon rendes és alapos volt! de ma tiszta bunkó is volt meg nem is tetszett neki hogy szóltam hogy fáj!
2013. febr. 21. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!!Szerintem is nehéz csak úgy tapintásból megállapítani,hogy az most a baba feje,vagy feneke..szerintem biztos,hogy a nődokid jelezte volna,illetve érezted volna,ha megfordul,azért már nagyon szűk odabent ilyenkor a hely:-)Egyébként NST-n hol találták meg a baba szívműködését??Mármint köldök alatt,vagy felett??Mert fejvégű babáknál általában oldalt,köldök alatt van.További boldog babavárást,és könnyű szülést kívánok!!!!Üdv:2 kislány anyukája
2013. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon köszönöm ezt az infót nem is tudtam hogy akkor köldök alatt van oldalt nekem pont ott van:-) és ott is érzem hogy csuklik és ehhez is viszonyitottam ma hogy ugyan ott érzem csuklani akkor csak nem fordulhatott el:-) köszönöm mindenkinek!
2013. febr. 21. 21:57
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, 2. válaszoló vagyok, még az jutott eszembe, hogy egy ha fent lenne a baba feje azt valószínűleg megéreznéd, én arra emlékszem, hogy nekem anno kb 7-8. hónapban fordult meg, és előtte már nagyon szenvedtem, mert nyomta a gyomromat a feje, miután megfordult ez a kellemetlen érzés elmúlt. Az egyik barátnőmnek, akinek végig faros volt és az is maradt pedig a csücsülő baba feje annyira nyomta a gyomrát, hogy már enni alig bírt a végén, szóval tuti jó helyen van a babád buksija. De a házidoki jó fej mondhatom...
2013. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!