Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesek hogy erzitek...

13 hetesek hogy erzitek magatokat? No mar a pocitok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Épp tegnap voltam ultrahangon, ahol megmondták, hogy 75%, hogy kisfiúnk lesz. Úgyhogy most nagyon jól érzem magam :) Egyébként úgy érzem, hogy nő a pocim, legalábbis az összes nadrágom szorít, de szerintem ez még mindig csak a puffadás. Amúgy az eddigi időszakot is aránylag jól viseltem, de mostmár az a kis émelygés is elmúlt, és azt vettem észre, hogy annyira nem vagyok veszettül éhes, mint korábban. Mostmár elég csak 4-5-ször ennem, nem 6-7-szer egy nap :) És te hogy vagy?
2009. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is jol vagyok,én csak jövö héten csütörtökön kell mennyek uh-ra,már nagyon várom,még egyszer sem hánytam,azért hányingerem volt töbször is,na de kezd elmulni.A pocimat mindenki észre veszi akaratom ellenére is.Bizom benne hogy nekem is látni fogja már a nemét.Minden jot,és kellemes babavárást.
2009. szept. 9. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

13+5 hetes vagyok. És csodálatosan érzem magam. Az ismerőseim szerint láthatóan kivirultam, és hát igen, azt hiszem a poci is kerekedik. Súlyban 1,5 kg jött fel. A nadrágok már szorítanak rendesen, de persze ebben még erősen közrejátszik ma puffadás is.

Boldog babavárást!

2009. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13+4napos vagyok,én végig jól éreztem magam,picit talán elkezdett nőni a hasam és már én is tudom,hogy kisfiú!!Nagyszerű érzés és nekem nagyon szerencsés volt a 4d-s uh,nagyon jól látszott a picim!
2009. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!