Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 19 hetesen mekkora...

Kismamik! 19 hetesen mekkora pocitok volt/ van? Megmozdult már a babátok? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már megmozdult 18hetesen!Nem volt még nagy pocim,és épp kezdtem elhagyni a hányásos időszakot!!:)

Szép babavárást!

32hetes km

2009. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18.héten éreztem,h Valaki a Pocakomba költözött:-)

akkor még nem volt nagy pocim,szinte csak éppenhogy..

Azóta pedig már 1 éves a Drága kicsiFiúnk:-))

2009. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 16 hetesen mozdult meg a manó:-)))Hasam az nem olyan nagy és most sem hű de mekkora pedig csütörökön töltöm a 21 hetet.De azért azt mondják a körülöttem élők hogy már látszik és nem olyan mintha csak jól laktam volna:-))Hányingerem az néha előjön,szokott fájni a hasam na meg a derekam is mostanában.És hol van még a vége?Na de nem baj.És te?

2009. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szép nagy pocim van, de még nem éreztem, hogy megmozdúlt volna. Az orvosom azt mondta, azzal várjak még egy -két hetet. És te hogy vagy? Mozog a babád már, érzed?
2009. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!