Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes pocisok, hogy érzitek...

20 hetes pocisok, hogy érzitek magatokat? Vásároltatok már a babónak? Mekkora a pocitok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sya!

Igaz én 21 hetes vagyok de nagyon jól érzem magam:)!

Mostmár elmultak a rosszuléteim bár néha még fáj itt is ott is de ez igy is marad:D!

Igen én már vásároltam neki 1-2 dolgot mert nem lehet nem vásárolni;)! Akcios cuccokat vettem neki meg nekünk már egy csomo dolog meg van amit "örököltünk"!

Te hogy érzed magad? Vásároltál már valamit?

Nekem a pocim 88 cm és már nekem eléggé lehet látni hogy lakik oda bennt valaki:DD!

Neked is van már pocid?;)

Boldog babavárást!


21 hetes kismama

2009. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!Én is nagyon jól érzem magam.A pocim 84 cm-es,de én nagyon vékony alkat vagyok.Vásárolni még nem mertem mert még nem biztos,hogy ki lakik bent,de mi is örököltünk fiús és lányos dolgokat is.

Te tudod már,hogy fiú-e vagy lány?

2009. jan. 12. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 21. hétben járok, és én is jól érzem magam, csak az alvás megy néha nehezen... no meg állandóan pisilni járok. Nekem 103 cm a pocim, de én picit molett vagyok. viszont szerintem még csak most kezd el igazán nőni... legalább is remélem, mert mostanában mindig ugyanannyi cm-t mérek...

Mi még nem vettünk semmit a babának, de már nagyon vásárolhatnékom van. Már nézelődtünk bútorokat, de még csak tájékozódásképp. majd lassan nekikezdek. Időm van, mert itthon vagyok veszélyezetettként, de jól vagyok, mászkálhatok is.


Vidám babavárást mindenkinek!

2009. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szio! Én most töltöttem a 20.hetet.Jol erzem magam,bár a melo egyre nehezebben megy. Élvezem a mocorgást idebent:) Még nem vettünk semmit,mert még nem tudtuk eldönteni miből milyen tipust,,ja meg igen az ára sem mindegy.Ti voltatok már 4D-n?És tudjátok h mi lesz?kisfiu v kislány? Nekem nem mutatja magát:((
2009. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én se tagadhatnám le, hogy babás vagyok így a 20. hetemben. :) Megmértem és 105cm a pocak. Jujjj! Picit molett vagyok (165/80). Jól érzem magam, bár a picurkám elég sokszor focizik mostanában a hólyagommal. Elég sokszor érzem már mocorogni. Még nem vásároltunk semmit, annak is eljön az ideje. Egyelőre még nem tudjuk mi sem, hogy mi lesz. Viszont azért sem vásárolgatok még, mert nagyon sok mindent kapok a sógornőmtől. :)

Mindenkinek boldog babavárást!

2009. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok!

Nekünk kisfiunk lesz:)! A 19 hetes kötelezö uh-n mondták meg! Te voltál már ezen? Én szégyenlös a kis drága?

Én mikor nemtudtam még hogy fiu lesz akkor is vettem 1-2 body-t de olyat ami kisfiunak és kislánynak is jó:)!

Mikor mész legközelebb uh-ra! Kivánom hogy hamar megtudjátok hogy kis laki odabenn:)!

2009. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
A kötelezőn kivül nem birtam beiktattam egyet pénteken,de ott is csak a popsiját mutatta:)) hihetetlen.Kezdetektől ugy érzem kislány,dehát.... ez csak egy érzés! picit irigyellek h már tudod:)) de gratulálok!
2009. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Pocisok!

Én is a 21. hétben járok, én is jól érzem magam. Olyan 3 hete szűntek meg a "tipikus" terhességi tüneteim, hányás, stb. Mi is tudjuk már hogy fiú. Ö is szeret focizni reggel is egy kicsit, meg este is egy kicsit. Vásárolni még nem indultunk el, egyetlen egy pár Vukkos zoknit vettem neki. Bár a párom szerint magamnak vettem, mert annyira édes. Az én napjaimat mostanában a szorulás keseríti meg, sokszor hordónak érzem magam, próbálkozom ezzel-azzal.

Jó babavárást mindenkinek!

2009. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok pocisok!Én a 22 hétben járok és jól telnek a napjaink:D Én a második törpémet várom,és ismét egy fiút kapunk:D a másik már majdnem 4 éves:D Szóval nekem szerencsére alig kell vásárolnom pár dolgot. Néhány bodyt már vettem mert leárazás volt. De nincs az a pénz amit ne lehetne elkölteni. Most még óvatos vagyok mert anno bevásároltunk 56-os rucikbol és már a kórházban is a 62-es volt csak jó. A pocakom sokak szerint nagy. 50 kg voltam mikor teherbe estem és most 66kg vagyok. A pocim a 18 héten volt 88cm. Megjegyzem nálunk az apuka genetikailag nem kicsi és az első fiam is 4130g lett és 58 cm. Szerdán megyek megint dokihoz és pénteken védőbe. Kíváncsi vagyok a mini manóra nagyon:D További boldog babavárást mindenkinek:D
2009. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én most lettem 20 hetes, hétvégén kezdtem el érezni a babámat, ma is bejelentkezett a kis drága. Kislányt várunk, megmutatta magát a 19.hetes genetikai uh-n. A pocim 93 cm, de 158 cm-s óriás vagyok:)Nagyon élvezem hogy most már látszik hogy kismama vagyok, és szerencsére minden rendben.

Mindenkinek boldog babavárást, és egészséges babákat kívánok!!

2009. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!