Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is folyton "kidugja"val...

Nektek is folyton "kidugja"valamelyik testrészét a babátok a hasatokban? Néha érzem, hogy valami kis testrész lehet, de nem tudom megállapítani, hogy melyik, aztán visszahúzza.

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok:)

2013. febr. 21. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a 25 hetesen már elvileg koponyafekvésű volt,akkor nem fordultatott meg ugye?Vagy azt éreztem volna ha megfordul?
2013. febr. 21. 17:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen:) Én a kezeit és a lábait érzem:)


28hkm.

2013. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már csak a lábait érzem mikor húzkodja vagy éppen ide oda rakosgatja őket,ha a kicsi kezét érzem az már inkább olyan mint ha a hólyagomat nyomná.


Boldog babavárást!

40+2hkm

2013. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fenekét nyomja ki állandóan:) 37.hetes
2013. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha ilyen idősen megfordul, azt bizony érzed ám rendesen! nekem inkább fészkelődik, hullámzik a hasam, elég vicces :)

34 hetes

2013. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 3.babámnál volt beazonosítható hogy a popsiját tolta ki meg a keresztben felhúzott lábai voltak kifelé és ott húzgálta a térdét-sarkát az volt ilyen kisebb, hegyesebb képlet.
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is sokat nyomja ki magát :) én se tudom megállapítani hogy mit nyom ki.
2013. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!