Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki Szabó Sándor...

Ismeri valaki Szabó Sándor nőgyógyászt Kazincbarcikán?

Figyelt kérdés
Őt ajánlották! Tapasztalatok?
2013. febr. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nála szült, megvolt vele elégedve. Többet nem tudok, de a véleményem megvan a barcikai orvosokról, egyik se olyan akihez nyugodt szívvel mennék. Ezért is járok Miskolcra és ott is szülök természetesen.
2013. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ő az orvosom évek óta, nála is fogok szülni és nagyon elégedett vagyok vele is és a kórházzal is. Sajnos a terhesség elején be kellett feküdnöm 2 hétre.
2013. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diuska9 válasza:
Jaj remélem nem őt választottad.Én 2010 be lettem terhes,hozzá jártam magán rendelésre.Első időbe bevéreztem és azt mondta mikor megvizsgált,hogy méhen kívüli és mennyek pénteken vissza,mert el kell vetetni.Nem hittem neki,elmentem Mezőkövesdre és ott megállapították,hogy minden rendben.Egészséges kislánynak adtam életet már 3 éve.
2014. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha senkinek nem ajánlom

Ellenszenves ,utálatos orvos és úgy vizsgál mintha valami állatba nyúlna bele...

Mehetne már nyugdijba

2017. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!