Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a vitaminokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is,hogy ha végig szedem nagy súlyú lett a baba! Én szettem és igen csak kicsike volt a picikém igaz hamarabb jött kicsit! De amit igér,hogy 92%-ban véd ellene olyan problémája is lett a kicsinek! Ti mit tapasztaltatok?
2013. febr. 22. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Végig szedtem, és a 41. héten született a lányom 3,3 kilóval. Nem lett óriásbaba, és én sem híztam sokat (8 kiló). Egészséges gyerek.


A vitaminokat nem kell akkorra hatalomnak gondolni, hogy képesek legyenek minden betegséget kizárni, vagy hogy ezek okozzanak fogyást vagy hízást.

A tájékoztatóban sem az szerepel, hogy megvédenek mindentől. Sajnos ilyen szer nincs.

A 92% pedig statisztika stb. De ezek nem mindig a valós élet számai...

2013. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon vitaminpárti vagyok,a terhesség előtt egy hónappal már szedtem a Femibiont.Az orvosomtól megkérdeztem, hogy igaz e, hogy a vitamintól nagy lesz a baba?Azt mondta, hogy ez hülyeség, és, hogy a baba csak annyi tápanyagot von el a szervezettől amennyi neki szükséges, nem olyan mint a felnőtt, hogy akkor is eszik ha nem éhes és a baba súlya nagyrészt genetika!Boldog babavárást! 30 hetes kismama
2013. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szedtem a fenibiont, hogy 12hétig minden nap, a folsav miatt... utána meg heti 6 napon keresztül, és így is 3 kilós gyermekem lett :)
2013. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor terveztük a babàt màr elötte 1 hónappal szedtem a gravidàt.Aztàn vàltottam elevitre ezt szedtem a 13.hètig.Azóta pharmaton matruellet szedek az omega 3 miatt,mert halra rà se tudok nèzni.Eddig minden eredmènyem jóa babàval ès nekem is.Sajnos màr 13 kiló van rajtam de nem a vitamintól ès nem is zabàlok.Genetika ez van.Kivàncsi vagyok mekkora lesz a bèbim.Bàr apja is 4kg felett született ha nagy is lesz nem fogom a vitaminra.
2013. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem végig, 7 kilót híztam és a kislányom időre 2800 grammal született. Most is Elevitet szedek, 16 hetesen még egy dekát sem híztam. Egyik terhességnél sem voltam hányós, simán tudtam szedni a vitamint.
2013. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!