Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vki úgy hogy 1500-1600...

Volt vki úgy hogy 1500-1600 kcal körüli étrendet tartott terhesen?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok 75 kiló jelenleg. 3.terhességem. Teherbeesés előtt 1500-1600 kcal on voltam/vagyok mellette persze mozogtam is, így az elmúlt évben fogytam 10-12 kilót. Most is van még rajtam jó 5-6. Az orvosomat megkérdeztem erről és vázoltam milyen egy napi étrendem és azt mondta hogy ez így oké és maradhat. Sajnos ha nem figyelek oda hanem gondolkodás nélkül eszem ami elém kerül akkor hízok nagyon hízásra hajlamos vagyok, 1.terhességemnél 17 kilót, 2.nál 15-öt híztam. Lehet e baj ebből vajon?
2013. febr. 22. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a doki azt mondta elég ez az étrend akkor egyél így továbbra is .....figyelj oda azért hogy elegendő gyümölcsöt, zöldséget fogyassz...nah meg tejtermékeket...
2013. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen arra próbálok bár a tejtermékeket nem szeretem sajnos :( Csak arra gondoltam hogy így valószínű fogyni fogok továbbra is annak dacára hogy terhes vagyok de remélem ez nem baj. Ez nem olyan rohamos fogyás egyébként.
2013. febr. 22. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!