Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma szeretnék szülni! Ki akar...

Ma szeretnék szülni! Ki akar még velem tartani? 38+5 km vagyok. Mindenem fáj napok óta. Tippeket, praktikákat várok!

Figyelt kérdés
A dokim ma ügyel, de aztán hétvégén nem lesz bent. a jövőhéten be akar indítani. inkább azt nem várnám meg.
2013. febr. 22. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy indúlt be, hogy elkaptam apát, állítólag a spermáknak méh összehúzó hatása van...meg is szültem hajnalra :)
2013. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dolgozik.:( Pár napja próbáltuk, de semmi.
2013. febr. 22. 12:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is apával sikerült összehozni:D

De próbáld ki az orgazmust, hátha...

2013. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha sikerül beindítanod otthoni praktikával mindenképpen írd meg, mert a párom szülinapja után 3 nappal vagyok kiírva... :)

Szeretnénk ha apa szülinapi ajándéka lenne a babucika... :)

2013. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tonikot iszok, meg málnalevél teát.

teregetek, mosogatok, takarítok. de már nem nagyon bírom szusszal, úgyhogy pihizek is kicsit. Ha nem jön, hát nem jön! de azért estig nem adom fel, próbálok vele is beszélni odabent.:)

2013. febr. 22. 13:46
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2013. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

csatlakozom :)

39+4 hetes kismama vagyok.

tegnap hülyére hajtottam magam, nagytakarítás, főzés, mosás, teregetés.. plusz tonic és szex. ma doki, meg is vizsgált, még mindig semmi. ez a gyerkőc nem akar megszületni úgy néz ki :)

március 1.-re vagyok kiírva, ha addig nem születik meg, akkor márc. 8.-án kell indításra mennem. remélem azért addig nem húzzuk ki :)

tippet nem tudok adni igazából, amiket ismerek azokat már próbáltad...

2013. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nálam még mindig semmi! :( de már túl vagyok egy pizzasütésen, egy teregetésen és egy halom játék összepakoláson a gyerekek után. Mondjuk ma szabadnapos a dokink, úgyhogy holnap indulhat a menet.:)

És Ti? többiek?

2013. febr. 23. 12:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Február 22-én van a születésnapom ! :D

Mizújság veletek ????

Én is túlhordásban voltam Decemberben 23 -a helyett 31-én bújt ki a csodám . :))

2013. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7es vagyok.. már 40+4 hétnél járunk, és még mindig semmi.

semmilyen praktika nem vállt be, szóval most várom a csodát :) vagy a pénteket...

Ti hogy vagytok?

2013. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!