Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árthatok a babámnak ugye?

Nem árthatok a babámnak ugye?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok és nagyon sok citromos vizet iszom persze cukor nélkül!Ezt kívánom nem csinálhatok semmi rosszat ugye?
2013. febr. 22. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha citrom az jó tele van c vitaminnal, igyad nyugodtan, ha citromlé, azt annyira nem ajánlom
2013. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám. Én is imádtam. Csak citromot ettem. Fájtak a fogaim annyit ettem :) nem lesz gond. Azt egyél/igyál amit kívánsz!!! Azt mondják h a C vitamin hiàny miatt volt nálam. Pedig szedek vitamint.

Örülj neki! Mert ezek után jön az édesség kívánása :))) na akkkor fogsz majd igazàn aggodni :))) viccelek csak. De én aki nem szerettem az édességet ...most tömöm befele.

23 hetes +7kg

2013. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2013. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazi citrom:)Köszi!:)emellett rengeteg kivit vagyok képes megenni valahogy rámjött ez a savanyú ehetnék:D
2013. febr. 22. 13:37
 5/19 A kérdező kommentje:
Édesség ne is mondjátok a fagyi a mindenem:DElötte is szerettem de mostanába megveszek érte:DValamelyik nap kaptam a páromtol 1 literest és szégyen de több mint felét benyomtam:(Én eddig "csak"1.5kg-ot hiztam nem szeretnék többet..:)
2013. febr. 22. 13:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a babának. Nekem is volt egy-két hét, amikor citromos vizet ittam cukor nélkül. Aztán már nem kívántam. A kivivel ugyanez :-D
2013. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És fiu lett vagy lány?:D:DNincs összefüggés?:DCsak mert én még nem tudom de remélem holnap kiderül..:)
2013. febr. 22. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Ugyan ez volt velem. Citrom+ kivi esetleg meg valami savanyúsàg.


Most a fagyi megy nálam is.


Abban viszont el kell h szomoritsalak. Arra a +1,5 kg ra jön még fel. Ugyan így voltam én is az elején.


Jó babavárást

2013. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én állandóan citrom+narancs+grapefruit... :)

Terhességem elejétől kezdve... :)

Képes vagyok megenni két kg narancsot egyszerre... :)

24 hkm

2013. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tele van vitaminnal, jót tesz a gyomornak és nem is hizlal. :))
2013. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!