Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árthatok a babámnak ugye?

Nem árthatok a babámnak ugye?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok és nagyon sok citromos vizet iszom persze cukor nélkül!Ezt kívánom nem csinálhatok semmi rosszat ugye?
2013. febr. 22. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én az első és harmadik babámnál voltam olyan rosszul hogy csak a jeges citromos vizet tudtam meginni egész nap volt hogy enni se bírtam csak azt ittam (amúgy fiaim lettek de nem hiszem hogy van összefüggés) :) Ha nem ég a gyomrod meg nincs gyomorfekélyed akkor nyugodtan igyad. Nekem a terhesség vége felé már minden ilyen savanyútól égett a gyomrom, akkor le kellett állnom a citrom témáról:)
2013. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Érdekes amit irsz a gyomorégésről:)Mert a terhességem eleje óta ég..:)De ez a citromos viz valahog mindig helyre rakja:)Én is azt hittem hogy ettöl jobban de nekem nem..:)
2013. febr. 22. 14:41
 13/19 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló vagyok.

Nekem is sok a savam mégis rengeteg narancsot eszek és nincs tőle bajom... :)

Bezzeg egy korty kv-tól majd elpusztulok... :D

Érdekes a szervezet... :)

2013. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Teves h a citrom rossz a gyomor savra! A citrom es a citrusfelek tibbsege a szervezetbe kerulve lugosit es nem savasit. Ezert erezheted h jobb mikor citromlevet iszol.


Sok savanyusagot kivantam es fiam lett :)

2013. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11 vagyok igen nekem is ezt mondták h gyenge sav meg erős sav és majd jobb lesz tőle de sajna nem:)) azért örülök h nektek jobb tőle:))
2013. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy lugosít. Sokszor ha ég a gyomrom van, hogy meghúzom a tömény citromlevet és segít, bármily meglepő is :) Szeretem a savanyút, szerintem nincs összefüggés, nekem lányom lesz :)
2013. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A babának biztos nem ártasz, egyetlen veszélye van csak, hogy sok lehet tőle a gyomorsavad.
2013. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Télleg nem függ össze tegnap kiderült hogy kisfiu lesz:)
2013. febr. 24. 08:17
 19/19 anonim ***** válasza:
11 vagyok:))) én is a fiúk mellett ittam:) gratula a kicsihez:)
2013. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!