Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik mennyit mozog a...

Kismamik mennyit mozog a babátok? Számoljátok a magzatmozgást, vagy késöbbre hagyjátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én soha nem számoltam, csak figyeltem hogy minden nap bejelentkezzen :)
2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem számolom csak figyelem hogy minden napszakban mozogjon
2013. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem számolom, csak figyelem ahogy az előttem szólók is. :) 33 hetes vagyok egyébként. És te?
2013. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 29 hetes vagyok, én sem számolom. Szükség sincs rá, mert nagyon sokat mozog:)
2013. febr. 24. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszeer mondta a védőnéni, hogy meg van-e a napi 10 (ha jól emlékszem) mozgás..na elkezdtem számolni, majd a guta ütött meg, most mi számít mozgásnak, ha összevissza ficánkol, az már 10, vagy 10 különálló? :D aztán hagytam a fenébe, figyeltem, minden nap bejelentkezett, most 20 hónapos, édesen szuszog az ágyában, és tökéletesen egészséges..ne számolgáss, csak felhúzod magad :D
2013. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 31. hétben vagyok. A mozgásokat én sem számolom. Naponta többször mocorog, de főleg este, mikor lepihenünk, és apuci a pocakra teszi a kezét. Hajnalban gyakran felébredek, olyan 4 óra körül arra, hogy nagyon rugdos, főleg jobb oldalon. Pár napja egy pontban fáj is, mikor megrúg.. éles szúró fájdalmat érzek. Mostanában szinte minden nap keményedik is a hasam, pedig szedek vitaminokat, B12-est, E-vitamin, folsav és ásványi anyag tartalmú készítményeket. Ma bekaptam egy magne B6-ost is..

A védőnő szerint a fiú babák lustábbak, kevesebbet mocorognak, hát az én babácskám ez alól kivétel :)

2013. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is fiú és ő is kivétel akkor:D
2013. febr. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!