Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák hogy vagytok?...

6 hetes kismamák hogy vagytok? Mit éreztek?

Figyelt kérdés

A 6. hétben vagyok. Elég jól érzem magam. Néha van egy kis hányinger, émelygés, de nem vészes. Felvagyok puffadva, fáj a mellem, nő is rendesen. Néha fáj a hasam, de az sem mondható erősnek, csak érzem.

Étvágyam alig van. Fejben sokmindent kívánok, de amikor ránézek egy kajára undor fog el leginkább nem is hányinger. Egésznap tudnék aludni, de dolgoznom kell. Így nagyon hosszúak a napok. Mikor mentek dokihoz. Én jövőhéten hétfőre vagyok bejelentve.

Várom a Ti tapasztalataitokat.


2009. szept. 9. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jól vagyok, csak iszonyatosan fáradt vagyok egész nap! :) A melleim nem fájnak, de jobban kikerekedtek, puffadás is van rendesen, de nekem étvágyam is :) Ha valami jólesik, úgy érzem bármennyit meg tudnék enni belőle, majd 2 perc után elég... a húsok nem mennek, és a savanyú dolgok sem (pl. majonéz - ami nem is baj:) Hányingerem nincs, de néha szédülök, ami nagyon zavar a munkában, és vicces is, ha beszélek valakivel, majd megkapaszkodom az asztal szélében. De sebaj! A pici a legfontosabb! Én is hétfőn megyek! Majd írj mi volt! :)
2009. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én 5 hetes vagyok, a második terhességem, van már egy majdnem 3 éves kisfiam.

A puffadás az nálam is meg van, meg az aluszékonyság. Abszolút nincs energiám, mindig csak feküdnék.

Hányinger, undor eddig nem volt. Néha (főleg zárt terekben vagy tömegben légszomjam van, mintha nem lenne elég levegőm. Én már voltam dokinál, 2-3 hét múlva ismét kell mennem.

2009. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok. Én most kezdem a 8. hetet de már az 5. héttől iszonyú hányinger és ájulás kisér. Van egy kisfiam de vele nem volt ilyen nehéz, de a lényeg hogy a babával minden rendbe legyen.Kitartás nekünk.
2009. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!