Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hányadik hétig...

Kismamik hányadik hétig szeditek/szedtétek a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40+1 :)
2013. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szedtem terhesvitamint.
2013. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 hónapja szültem és még mindig szedem, szedtem a terhesség alatt is végig
2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én végig fogom szedni, de nem hiszem, hogy minden nap.
2013. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél 22.hetig szedtem, aztán letiltott az orvos. Másodiknál nem szedem. Így is nő a baba teljesen jól. És mindent eszek! De 20.héttől kell szedni vasat, azt mondják.
2013. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó miért tiltott le a dokid?
2013. febr. 22. 21:57
 7/14 anonim ***** válasza:

babavárás előtt 6 hónappal kezdtem, szülés után 2-3 (nem emlékszem) hónapig szedtem még, Femibion 800-at és 400-at. Most Pharmaton Matruelle-t szedek. Nekem végig mondta a dokim, hogy szedjem, és azt is mondta, hogy a szoptatás alatt is folytatni kéne.

6 hkm

2013. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egész terhesség alatt szedtem. Szülés után kb 8-9 hónapig folytattam is, mivel akkor már mindent ehettem, biztos voltam abban, h a babám elég vitamint kap a tejen keresztül tőlem tabletták nélkül is.
2013. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még nem sikerült a baba, de 2 hónapja szedem. Végig fogom, és szoptatás alatt is. Szakmailag úgy gondolom, hogy a mai élelmiszerek már nem olyanok, hogy egy vegyes táplálkozással kivédhető legyen a vitaminhiány. Szépek, színesek, és nincs tartalmuk. Nyomozással jobb termékekhez lehet jutni, ez igaz, de én biztosra akarok menni, már ami a vitaminellátottságot illeti várandósság alatt.
2013. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb 36. hétig. Nem tudom, hogy mennyire igaz az, hogy a babák a vitamintól nagy súllyal születnek, viszont én nem örültem volna, ha a 40 kilómhoz egy 4 kg-os gyereket kell kipréselni magamból-nem kockáztattam. Így 3 kg lett a 40. hétre. Szülés után viszont nem árt újra elkezdeni a vitamint, főleg, ha valaki szoptat.
2013. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!