Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszertári Bóraxos Globolus...

Gyógyszertári Bóraxos Globolus hüvelykúp nem árt a babának, ha 9 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Enyhe folyásra írta fel a doki,de félek tőle.

2013. febr. 22. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a terhesség tudatában írta fel a doki. Akkor meg miért félsz tőle, mégiscsak orvos, biztos tudja, hogy mi árt, és mi nem. Vagy az itteni laikus válaszolókban jobban bízol mint egy orvosban?
2013. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bensdorp ***** válasza:

Globulus glycerini boraxati? Az nem árt, biztonsággal alkalmazható terhességben.


egy gyógyszerész

2013. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves első hozzászóló, abban igazat adok hogy ne ismertleneknek higgyen, de pl. nekem a háziorvosom napi 3x1 algopirynt írt fel egy héten át nem múló torokgyulladásra(tud a terhességemről), a nőgyógyász pedig azt mondta hogy be ne merjem szedni. Pedig orvos mindkettő. Végül a nőgyógyászra hallgattam, a háziorvosom meg is sértődött, ugyanis nem múlt el a torokgyuszi, így tényleg muszáj volt elmondanom hogy nem szedtem be.
2013. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a háziorvos az más, de azért egy nőgyógyász jobban tájékozott, hogy mit lehet terhesség alatt használni, és mit nem ajánlott. És a hüvelykúpot nyilván nőgyógyász írta fel.
2013. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bensdorp ***** válasza:

Kérdező: minél specializáltabb szakembereknek higgy, esetedben nőgyógyászoknak és gyógyszerészeknek.


#3: Az Algopyrinnél attól függ, hogy szedhető-e terhesség folyamán, hogy hányadik hónapban vagy. Az utolsó két hónapban tilos, de inkább az utolsó háromban nem javallott. Az első két trimeszterben éppolyan biztonságos, mint a paracetamoltartalmúak.

2013. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg van az okom,amiért itt is rákérdeztem a tapasztalatokra.Hibázott a doki már párszor,de ő a területileg illetékes ill. egyetlen kis városunkban és hozzá kell járnom,mert nincs még fogadott orvosom.

Köszi a válaszokat! Akkor használom egészséggel.De egyébként két napja írta egyet elhasználtam és már nincs folyásom.Mondjuk előtte is alig észrevehető volt,csak kézzel megvizsgált,mert szerinte szükséges és úgy vette észre. :-)

2013. febr. 24. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!