Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet szedni náthára...

Mit lehet szedni náthára terhesség elején? Nem vagyok lázas, csak köhögök és folyik az orrom.

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek háziorvoshoz, de hogy addig se ártson a nátha a babának, vehetek be valamit? :)
2013. febr. 23. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Homeogene9

homeos, a nevéből is látszik. Nagyon sokan hülyeségnek tartják, de nekem használt.

2013. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is borzasztóan rosszul náthás voltam egyszer, de semmit az ég egy adta világon nem kaptam rá...bár nem köhögtem...

Homeopátiás készítményeken kívül szerintem nem sok mindent lehet így házilag...de egyébként ha nem vagy lázas, magától a náthától a babádnak nem lesz baja :)

2013. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Citromos kamillatea és C-vitamin. Abból így fejből nem tudom, mennyit, rá van írva. Nekem eddig mindig használt.

Jobbulást!

2013. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mézes citromos tea, kamillás inhalálás! semmi több!
2013. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szedj be semmi bogyót. Mézes, citromos tea és C-vitamin bőven elég hétfőig. Utána meg majd meglátod, hogy átmegy-e rajtad vagy a doki majd mit mond.
2013. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 23. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Mézes, citromos tea, tengervizes orrspray.
2013. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!