Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, szerintetek a nyákdugóm...

SOS, szerintetek a nyákdugóm folyik?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta ilyen inkább sárgás szerű vmi folyik belőlem. Amikor megszáradt, érdekes állaga volt. Nem is tudom mihez hasonlítsam. Ez a nyákdusgó? Első terhességem. És a 34. hétben vagyok. Ha a nyákdugó akkor elvileg még egy hónap is lehet a szülésig, ugye?

Ami infó még fontos lehet, hogy a kenetem nem lett jó, bacit is találtak, erre kaptam kúpot, amiből pénteken használtam el az utolsót. (De hát azóta voltam zuhaynozni is többek között) Tegnap este és reggel bekentem canesten krémmel magam oda lennt, de azóta már jópárszor voltam pisilni, és letöröltem magam mindg gondosan. jelenleg a 3. tisztasági betétet használom ( a vastagabb fajtából). Szerintetek?



2012. nov. 18. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyákdugó. Simán várhat még a szülés 1 hónapot is. De én bemennék az ügyeletre, azért a 3 tisztasági betét nagyon sok.
2012. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább nézesd meg magad minthogy gond legyen
2012. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nyákdugó átlátszó, tojásfehérje állagú, nem sárga!

Menj be az ügyeletre, nézzenek meg, mint hogy gondd legyen! A bő sárga folyás nemnormàlis!

2012. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na voltál dokinál?
2012. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam dokinál, mert vasárnap du. úgy se csinálnak semmit. Sajnos nem tudom h. a nyákdugó volt e vagy nem. Láttam róla videót youtubon, az barnás színű volt és ilyen nyúlós, tényleg takony szerü. Az enyém tojáshéj színű, és nyúlós, de inkább krémes. Lehet h. a hüvelykúp miatt egyszerűen egy bővebb folyás. De semmi bajom, semmim nem fáj. Hát majd kiderül.
2012. nov. 18. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nyákdugó,inkább ferőzésre utaló a folyásod.Szerintem holnap nézesd meg magad a biztonság kedvéért,mert egy felszálló fertőzés nagy galibát tud okozni sajnos.
2012. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!