Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Adnátok nekem tanácsot?

S. O. S! Adnátok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
Jan. 11.-én elvetéltem 5 hetesen. 21.-én a kontroll UH-on az orvos már látott egy 11mm-es domináns tüszőt érni. Azt mondta, hogy nyugodtan próbálkozzunk tovább, nagyon korai volt még... Azóta nem menstruáltam még. Hétfőn lesz 2 hete, hogy meg kellett volna jönnie, de azóta sem. Sok tesztet csináltam már azóta, de a legtöbbön vagy semmi, vagy idő után jött ki a 2. csík. Tegnap reggel viszont furcsán ébredtem: úgy éreztem, mintha hőemelkedésem lenne, egész nap 'éreztem az alhasam' főleg este feszült nagyon. Tegnap este és ma reggel is halványan pozitívat teszteltem - 1 éve próbálkozunk. Nagyon örülök,de azért aggódom is az előző vetélés miatt, meg nagyon lassan akart pozitív lenni a teszt és halvány is; szóval szerintem alacsony a hormonszint. Ugye ti is elmennétek már holnap orvoshoz akkor is, ha halvány a teszt? Nem fog hülyének nézni? Elnézést,, hogy ilyen hosszúra sikerült, de így kerek a történet.
2013. febr. 24. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, minnél előbb menj el!
2013. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen mennék! Inkább mondjon rá ő is valamit, nézze meg! Remélem, hogy minden rendben van!

De feltétlen menj el!

2013. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyének nézni az orvos, ha mégis, legalább a te lelked nyugodt, és ez a fontos. Ha az megnyugtat, akkor elmondom hogy én is úgy éreztem hogy hőemelkedésem van, és a negatív teszt délután pozitív lett, tehát nagyon korai szakaszban nekem kellett vagy 8 óra, és nem érdekelt hogy mit írnak a leírásban hogy csak pár percig ad hiteles eredményt, az a csík ott volt és ez engem megnyugtatott. Kb. 1 hét után lett rendesen pozitív tesztem ahogyan kellett volna már az elején. :-)
2013. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előzmények miatt indokolt a mielőbbi orvosi vizsgálat, úgyhogy nem valószínű, hogy elküld a doki! Mondj el neki mindent részletesen! Sok sikert a babához!
2013. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!