Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes tornát mikor szabad...

Terhes tornát mikor szabad elkezdeni veszélyeztetett terhesként?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes vagyok, de szeretném mostmár elkezdeni a terhes tornát, mert szeretném, ha tudnék mozogni egy kicsit. Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 24. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
AMIKOR az ORVOS megengedi, ha egyáltalán szabad lesz neked!!!!!!
2013. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem itt, mert 18 hetesen megyek megint dokihoz, és az még odébb van, gondoltam van olyan, aki esetleg rákérdezett az orvosánál, és tud segíteni.

Azért köszönöm!


13+1 hkm

2013. febr. 24. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak az orvosod tudná megmondani. Attól, hogy más rákérdezett és valamikortól tornázhatott attól Te nem biztos, hogy tornázhatsz. Nyilván az sem mindegy miért vagy veszélyeztetett. Nekem pl. feküdnöm kellett a 19. hetes ultrahangig.
2013. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A terhestorna 17. héttől van. Tehát attól kezdve járhatsz. Mármint a hivatalosra.És nem veszélyeztettként is csak orvosi engedéllyel, ő ad "beutalót" . Ha otthon akarsz terhestornázni, akkor is várd ki a 18. heti találkozót, és beszélj előbb az orvossal.
2013. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Veszélyeztetett terhesen NINCS TERHESTORNA,nem ad rá épp eszű doki engedélyt és a gyógytornász sem fog fogadni a doki igazolása nélkül.

Tornászol majd ha a pici babád megtanul járni és szaladni,ilyen személyi edzőt a Földön sehol nem találsz,aki ennyire fog törődni a testmozgásoddal :D hidd el én már tudom ;) és más anyuka is ,akinek már a gyereke 1,5 éven felüli.

2013. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12. héttől lehet menni terhestornára, de mindenképp az orvos dönti el, hogy mehetsz e! Be kell írnia a kiskönyvedbe, hogy tornázhatsz, anélkül be sem engednek sehova!
2013. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Fura hogy az alakod jobban izgat mint a baba épsége,vay megmaradása,ha valaki veszélyeztetett terhes ne ficánkoljon pihenjen és áldozza ezt a 9 hónapot a kicsijére,és nem megsértődni a nagy pofámért de soha nem tudtam megérteni az ilyen anyukákat...
2013. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem veszélyeztetett kismamaként sokat kellett feküdnöm. A torna pedig szigorúan tilos volt.
2013. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem az alakom miatt aggódom, most is nagyon jól nézek ki, a baba előtt is nagyon vékony voltam, csak fájdogál a hátam, és gondoltam, hogy az talán jót tenne, mert valamikor nagyon nehezen is alszom a hátam miatt. Élvezem a terhességem minden percét, és a babával foglalkozom csak, nem az alakommal, de ha nem tudok aludni az a babának sem jó. De akkor majd kitalálok valamit.
2013. febr. 24. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelek...de szerintem a torna akkor is felejtős így veszélyeztetetten..na de majd a dokid megmondja,boldog babavárást!!:)
2013. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!