Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. trimeszterben derekfajas...

2. trimeszterben derekfajas normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap sokat maszkaltunk kismam ruhak utan kutatva mert nagyon elkezdett noni a pocakom es miutan hazaertunk nagyon fajt a derekam hatul.Mikor lefekudtem akkor elmult.De utana wcre meneskor meg allaskor azota is fajdogal,bevettem ket 300mg magneziumot(itt nincs MagneB6...) az valamelyest hasznal.szeretnem tudni hogy ez a novekvo pocak miatt plusz a szorosabb nadrag miatt van e,es nem azt jelzi hogy valami baj van?Meg faj egy kicsit a szemeremdombomnal amit a szalagoknak tudok be de ez csak neha nyilal es nem fajdalmas csak kellemetlen.Ma vagyok 15 hetes.

2013. febr. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem akarlak megijeszteni, de ez ilyen idősen még nagyon korai szerintem. Ha tudsz most pihenj és feküdj. A magnéziumot jól tetted.
2013. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen egyéni.van, akinek végig fáj. én 12-13 hetesen is éreztem már úgy egy pár órás sétás-vásárlós program utűn, h majd "leszakad a derekam". nekem a terhesség előtt is szokott fájni (enyhe gerincferdülésem van), most meg a terhelés is nagyobb, úgyhogy néha fáj. nem feltétlenül utal problémára, alkat kérdése is. említettem nőgyógyásznak is, védőnőnek is, ők is klasszikus terhességi tünetként kezelték.
2013. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,az az igazsag hogy mostanaban nem figyeltem a helyes testtartasra sem,es ez is lehet az oka.Most mar egyaltalan nem faj,ugy hogy valoszinusitem hogy a hosszu maszkalas miatt jott ki.De kedden megyek a szulesznohoz,majd mondom neki is.
2013. febr. 24. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, főleg, ha elfáradtál!
2013. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is!:) Most talaltam ezeket a cikkeket:ezek szerint is a gyaloglas es a rossz testtartas is tehet rola..:) [link]

[link]

Mivel nem vagyok hozza szokva a nagy setakhoz,ezert fajdulhatott meg..:)

2013. febr. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!