Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lévő...

Timcsikusz kérdése:

Első trimeszterben lévő kismamák hogyan kezelitek a rosszulléteket?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok és rettentő rosszul viselem a terhességet.

Egyfolytában émelygek nagyon sokat alszok egyszerűen semmire nem vagyok képes. Ráadásul most egy hete már a cigit is leraktam és mivel elég erős dohányos voltam erősek az elvonási tünetek.Semmit nem tudok megenni csak a zsemlét vagy kiflit attól mintha kicsit jobban lennék.Maximum a gyümölcs amit le erőltetek mert tudom az fontos.Voltam már kismama de akkor nem voltam annyira rosszul.Tudtok tippeket?Esetleg émelygésre fáradtságra házi praktikákat?


2013. febr. 13. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan émelygek és hányingerem van, ráadásul éjszakánként nem tudok aludni, ami miatt melóban ezek mellett még folyton álmos is vagyok...Igazából a magneb6 az egyetlen ami talán picit enyhít a dolgokon...Meg a húsleves...:) 9 h km
2013. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem mindig a gyomberes keksszel vagy gyomberteaval, vagy mandualaval jottek....igazibol egyiket se probaltam mert akarmit ettem kihanytam.. sok sikert es kitartast!!!

17+5 hkm

2013. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk, én is a héten lettem 7hetes, 1hete olyan rosszulééteim vannak, hogy semmire nem vagyok képes. Ha alszok és felkelek, egy percen belül már érzem is h gombóc lesz a torkomban, émelygek. Én ilyenkor egyből veszek be 1magnéziumot, ágyban maradok, fél óra mulva már birok enni egy kicsit, és jobban is leszek. Mindig mikor érzem, hogy "kezdődik", akkor beveszek egyek. Nekem segít, sokmindenki másnak is. Sima, levéllel kapható magnézium, NEM magne b6 meg egyebek.

Jobbulást !! :)

2013. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én, ha rosszul vagyok, ledugom az ujjam és rövid időn belül jobban leszek!
2013. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!