Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megoldás lehet, ha csinálok...

Megoldás lehet, ha csinálok még egy terhességi tesztet, hogy megtudjam a baba hogylétét?

Figyelt kérdés
Én lennék a négyhetes terhes aki már nem érzi az eddigi jeleket. Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Dokinál még nem voltam, mert szabin van. Szerintetek ha csinálok mégegy tesztet itthon akkor az csak akkor mutat pozitivat ha rendben van minden (élő, meglévő magzat)a babávál?
2007. szept. 11. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Atetsz a hcg hormon jelenlétét jelzi.Szerintem ne idegeskedj azzal nem segitel,de ha te ugy érzed akkor csináj még egy tesztet.De elöször is nyugalom!
2007. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A teszt akkor mutat pozitív eredményt,ha a szervezetedben megvan a megfelelö HCG hormon szint.Ennek a terhesség elörehaladtával megkell nönie.Nekem legalábbis azt mondták a két vérvételem között,(3 nap alatt)meg kell dupla´zódnia ,az a jó.

Csina´lj még egy tesztet,ha gondolod.

Èn a te hejedben elmennék egy mésik orvoshoz,ami´g a tiéd nem jön vissza a szabiról.

szori´tok.21hetes kismama.

2007. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
SZRTINTEM IS MENJ EL EGY MÁSIK DOKIHOZ,MERT Ő LEGALÁBB 100%-RA MEGMONDJA NEKED,HOGY MI VAN A PICIVEL
2007. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én májusban vetéltem el a babámat amikor korházba kerültem már nagyon véreztem a művi befejezés elött tesztet csináltak és pozitív lett pedig már 2hete nem élt a baba csak a szervezet hormon szintje maradt meg valamiért.Azt tanácsolom neked SOS ORVOS.
2007. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olvasgass rémtörténeteket, mert csak még idegesebb leszel. addig kár festeni az ördögöt a falra amig nem lát egy orvos.
2007. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rémtörténet sajna ez a valóság ő kérdezte én leírtam hogy igy ilyen is van.
2007. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ijesztgetni akarlak, de a teszt a magzat felszívódása után még jó pár napig pozitívat mutatna. Szóval nincs értelme csinálni, ebebn a helyzetben.

Tényleg ne idegeskedj ezen. Ez nem vezet semmi jóra!

A végén még azért fog elemenni a baba, mert halálra idegesíted!

2007. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódni, négyhetesen nem nagyon lehet érezni még semmit a babával kapcsolatban (én ilyenkor még nem is tudtam róla, hogy terhes vagyok), az meg, hogy most nem érzed feszültnek a melled, meg ilyesmi, nem nagyon jelent semmit, még érezheted, de lehet, hogy csak szerencsés alkat vagy.
2007. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!