Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel sound-ot érdemes használ...

Angel sound-ot érdemes használni? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne néha délután hallgatni egy kicsit a babám szívverését. Valakinek bármilyen tapasztalata?

Köszönöm!


2013. febr. 24. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 22.héttől tudtam hallgatni, de mindig vadul rugdalni kezdett a lányom, utána csak ha keveseltem a mozgását egy nap :) imádtam!
2013. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most vagyok 13+1 hetes, akkor most még nem is érdemes megvenni, igaz?

Vaterán találtam 5000 ft-ért. Az sok érte?

2013. febr. 24. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
én 7000ért vettem anno,tehát nem sok érte!12. héttől nyugodtan használhatod!mi is 13 hetesek voltunk és tök megnyugtató volt néha meghallgatni a szivecskéjét,mikor mondjuk kevesebbet mocorgott!olyan 30. héttől pedig már a csuklását is hallottuk tompán vele... :)tehát ÉRDEMES beruházni rá!
2013. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Én 2 éve vettem 6.500 ért használtan. Nem sok érte! :)
2013. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolút érdemes :) Mi már a 9. héttől megtaláltuk vele, és nagyon megnyugtató volt két uh közt tudni, h minden oké!(két vetélésem volt már, szóval extra megnyugvást jelentett!)

De én csak akkor ajánlom, ha nem parázol be ha esetleg elsőre nem találod meg vele!

11hkm

2013. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ooooo vedd meg nyugodtan!! Nagyon szuper dolog! En is most vettem 1 hete es rögtön megtalaltam vele! Pedig 11 hetes voltam!!! Nagyon megnyugtato dolog!!! Es ne hallagass azokra akik azt mondjàk hogy árt!!! Nem àrt a babànak,es nem is érzékeli!! Ultra hanggal müködig ami teljesen észrevehetetlen az emberi fül szamara!!! Föleg a babànak ami ugye be van zàrva egy nagyon védett helyre magzatvizzel tele!!!!

Boldog babavarast!!!

2013. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 hetesen vettük meg, imádtuk! :D már akkor rögtön megtaláltuk vele a babát, szuper találmány:D Azóta megy körbe a baráti társaságon, mindenki imádja...illetve most már lassan visszaszerzem, érkezik ketteske :D
2013. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!