Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akik terhesség elött gyakran felfáztak? Hogy ment ez terhesen? Hogyan lehet ezt kivédeni?

Figyelt kérdés
Az én babám nagy valószínűséggel a 9. héten ezért halt el,mert amikor teherbe estem fel voltam fázva és még antibiotikumot is kellett szednem. Most is fel vagyok fázva,még 2 hónap és megint próbálkozhatunk a babával és félek,hogy megint fel fogok fázni! Mit tehetek? Nektek ez hogyan volt?

2013. febr. 24. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Uuu szegény!!

En kb minden 2 hetbe felvoltam fazva! De most terhesen meg egyszersem!

Nagyon beöltözök,a derekambsoha nincs kinn, 2 zokni!! Es aludni is zokniba alszok! 12hkm

2013. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha felfázós vagy, a tőzegáfonyát kezd el szedni. Nekem segített. Terhesen nem lehet a jól bevált felfázás elleni gyógyteákat iszogatni, akkor már annak is lehet káros hatása, akár vetélést is okozhat pl. a cickafarkfű tea is. 12 hetes terhesen fáztam fel, azonnal elkezdtem a tőzegáfonya kapszulát szedni, gyógyteának max. kamilla teát ittam, és szedtem 2 fajta homeopátiás bogyót. Szerencsére hamar elmúltak a tünetek.

Persze akinek csak elmondtam hogy felfáztam, az a frászt hozta rám. A védőnőt is megkérdeztem, elmondta hogy nem lesz a babának baja tőle, azért kell óvatosnak lenni, mert a vese egyébként is terheltebb terhesség alatt, és egy nem kezel gyulladás viszont problémát okozhat. Természetesen ha rövid időn nem segítenek a természetes gyógymódok, azonnal irány az orvos.

2013. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nitu26 ***** válasza:

Szia!Szegény,átérzem teljesen sajnos...én is voltam ebben a helyzetben.Én rengeteg vitamint szedtem mielött teherbe estem volna és így hamar össze is jött a baba.

2évig szenvedtem ezzel az állandó húgyuti nyavajával,a tözegáfonyát én is csak ajánlani tudom,sokat segít és erősiti a húgyutakat,ellenállobb lesz a felfázás,fertőzéssel szemben.

Rettegtem a várandósságtól,mert a védőnö azt mondta ha eddig érzékeny voltam a felfázásra,akkor most méginkább az leszek.

És láss csodát negatív az összes vizelet vizsgálatom és jól vagyunk :)

Rengeteget iszom,szerintem ez az egyik legfontosabbb dolog,sok-sok folyadék,lehetőkeg ásványvíz!

Kitartás és sok sikert! ;)

33 hetes km

2013. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm,hogy válaszoltatok és köszönöm a tanácsokat is!vettem tőzegáfonya kapszulát,sőt teában is megvettem,megpróbálok sokat inni,remélem nem lesz baj!

Amúgy a kapszulákat folyamatosan szeditek,vagy csak kúraszerűen? Ha terhes leszek újra,akkor is folytathatom a szedését?

2013. febr. 25. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Terhesek is szedhetik a tőzegáfonya kapszulát. De ha bizonytalan vagy kérdezd meg az orvost és a gyógyszerészt is. Nekem most fog elfogyni a 60 db-os tégelyem, az elején reggel-este szedtem, mostmár csak reggel. Míg be nem áll a jó idő, addig biztosan igényt tartok a jótékony hatására. :)

Lehetőleg ne gondolj arra, hogy biztos felfázol. Amit lehet meg kell tenni ellene, és minden rendben lesz.

2013. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
E_ köszönöm a válaszod!
2013. febr. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!