Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit vegyek meg...

Szerintetek mit vegyek meg először a születendő babámnak? Ti mit vettetek meg elsőnek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek a kiságyat vettük meg matraccal meg ágynmüt hozzá. Közbe meg ruhácskákat meg aprób dolgokat vettünk amire az eljén lesz szükség.
2013. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy mit veszel meg elsőre. a lényeg ,h. mire megérkezik minden fontos meglegyen. általában azt érdemes megvenni, amit épp akciósan látsz. attól függetlenül,h. az most épp egy bébiőr, vagy kiságy. ha tudod, h. szükség lesz rá, akkor enni nem kér otthon a szekrényben.
2013. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ez jo ötlet az akcios dolgokat fogpm nézegetni. :)
2013. febr. 25. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
mi a kiságyat mega pelenkázot vettük először meg,érdemes olyan dolgot venni ami nem függ a nemétöl,natur szinü a kiságyunk is és a pelenkázo is tehát mindegy mi lesz a baba jol mutat majd
2013. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én egy kis uniszex bodyt vettem, annyira megtetszett, hogy nem lehetett otthagyni :)

utána ami nagyobb dolog volt, az a kiságy.


mindegy mit veszel elsőnek, az a lényeg, hogy minden meglegyen a pici érkezésééig :) sorrend nem számít ;)

az akció vadászat pedig tényleg jó ötlet.

boldog babavárást, és jó vásárlást :)

2013. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi gyakorlatilag egy nap megvettük a nagyrészét a szükséges dolgoknak.

Egy péntek du. egyik anyuka barátnőmmel elmentünk megvenni a ruhaneműt, textil pelenkát, kádat,takarót stb,(apa volt a hordár :) így fölösleges dolgokat nem is vettem, mert mondta, mi vált be neki, mi nem praktikus szerinte, stb...

Aztán utána másik boltban (Babaszafari) megvettük a babakocsit, kiságyat, itt még alkudott is apuci, és mivel 100 ezer felett fizettünk elég nagy kedvezményeket kaptunk, úgyhogy szerintem érdemesebb nagy dolgokat egyben megvenni szerintem, mert akkor sok kedvezményt kaphat az ember...főleg, ha kinyitja száját :)

2013. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy édes kis body-t szeretem az apukámat felirattal,páromnak adtam oda,jelezvén hogy útban a kicsi.
2013. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi babakocsit vettünk legelőször. :) de tök mindegy milyen sorrendben veszed meg a dolgokat, a lényeg, hogy minden szükséges felszerelés meglegyen, mire megérkezik a baba. Ha arra vagy kíváncsi mi az, ami halaszthatatlanul fontos, hogy meglegyen, mire megérkezik: ruhák, újszülötthöz való testápolási termékek, kiságy, hordozó az autóba.
2013. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, mivel kezded, az a lényeg, hogy mire megszületik, meglegyenek a leglényegesebb dolgok!
2013. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!