Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el egy szűkebb...

Mikor kezd el egy szűkebb felsőben látszani a pocak? Hányadik hét körül?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatnál.
2013. febr. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
annyira egyéni, h lehetetlen megmondani, max 6 hetes szórással, az meg, ugye, cirka másfél hónap :) szóval értelmetlen a kérdés, mert alkata válogatja de valahola 11-és 17 hét között már mindenképp megnő akkorára, h egy szűk felsőben kivehető legyen.
2013. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok és 52 kg (voltam mikor terhes lettem) és már a 10. hét óta látszik. Most már túl vagyok a 12. héten és már letagadhatatlan....
2013. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, 170/75 vagyok, a késéskor már felpuffadtam, ez azóta se változott, picit nőtt is. de a legtöbb nőnek szerintem sokkal később látszódik.
2013. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most várom a második babánkat és már most kezd látszani 6hkm és 163/56
2013. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
163/57 vagyok most, a 17+1. héten. Ma kérdezett rá a munkahelyemen egy kolléganő hogy babát várok? Szűk felsőben éppen hogy el kezdett látszódni.
2013. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én holnap töltöm a 6 hetet, de a puffadás miatt már gyanítani lehet ezt-azt, volt aki rákérdezett...Köszi még egyszer és gratulálok nektek.
2013. febr. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!