Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdett el...

Hanyadik héten kezdett el szétrepedezni/szakadni a bőrötök a hasatok gyors növekedése miatt? (Már akinek ilyen volt. ) 27hkm

Figyelt kérdés
Tudom, van, akinek szép marad a genetika miatt, csak kíváncsi vagyok, mire számítsak. Minden nap kenegetem magam különböző zsíros krémekkel, testápolókkal, hogy megelőzzem, de ha bekövetkezik, szeretném tudni, kinek mikortól kezdődött el. :) 27hkm

2013. jan. 16. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Első babámnál 28 héten kezdődött a köldökön körül majd később oldalt is, sajnos hiába kentem és hiába nem híztam sokat akkor is szanaszét repedt de mondjuk tudtam hogy így lesz mert anyukámnak és tesómnak is ilyen a bőre.

A második babámnál viszont nem lett több csík szóval ami az elsőnél repedt annál több nem lett szerencsére, de így is nagyon csúnya lett:(

2013. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kenegettem,minden féle csodaszerrel,az első terhességemnél a 35.héten kezdődött,elég durván,szinte egyik napról a másikra,oldalt,köldöknél,minden felé repedt a bőröm...:-(Azt hittem,megúszom,ha addig nem következett be.Végül még ezután ráhúztam 6 és fél hetet,a lányom a 41.héten indítással születette,az én magasságomhoz képest nagy babaként,4330 grammal.Óriási volt a pocakom avégére.A második babánál már jóval hamarabb megjelentek ,vagy is ismét sötétedtek a már meglévő terhességi csíkjaim,és szintén sikerült óriás bébit növesztenem..4050 grammal született,a 39.héten.Most 10 hónapos,de a csíkok szinte mind megmaradtak,sajnos..:-(
2013. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
szia! 30 hetes leszek holnap, kb 1-2hete vettem észre, hogy vörös vonalak vannak kialakulóban a pocakom aljánál. pedig reménykedtem... egyébként azt mondják, h. hatalmas has van koromhoz képest,biztos ezért csíkozodom ilyen hamar.
2013. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egy csikom se lett a terhesseg alatt, kentem magam vegig. A hasam es a cicim is meguszta:)

De szules utan mar nem kentem magam es ahogy belovellt a tej, a mellem 3x akkora lett es csupa stria:(((

Szoval kend magad szules utan is!!!!!

4 hetes kislany anyukaja

2013. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Rendben, kenegetem magam, ahogyan eddig is, mindenhol, ahol szükséges! :) Mindenkit felpontoztam! Puszi nektek!
2013. jan. 16. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 40+5 hetesen lett pár csíkom. Igen csak szűkös volt már a hely, dehát így sem iparkodott kifelé a gyerkőc. :)

További jó babavárást!

2013. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!