Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességnél hamarab...

A második terhességnél hamarabb látszódott a pocak? És hányadik héttől?

Figyelt kérdés

Most 8 hetes terhes vagyok a második babával, és már némelyik nadrágom szorít. Nem tudom, hogy ez puffadás vagy már a növekvő méh miatt van-e?

Az első babával később észleltem a növekedést.


2013. febr. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy 9. hét körül már szorított az összes nadrágom, és előszedtem a kisebb méretű terhes nadrágokat és kb. a 11-12. héttől hordom őket. Most 16 hetes vagyok, de már nagyon látszik, hogy terhes vagyok, első terhességnél még nem nagyon. Mindenképpen előbb kezdett el növekedni a hasam. Ja, és a 13. hétig most inkább fogytam, olyan 2 kilót, mégsem fértem már be semmilyen nadrágba, harisnyába.
2013. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb a 10. héttől már nem csak puffadás volt nekem.
2013. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 20 hetes és már kezd látszódni a pocim, míg az elsővel ez csak 27 hetesen kezdődött; igaz, a szülés napján(41+6) kb. 32 hetesnek néztek. :) De tény, hogy a másodiknál már hamarabb látszódik. Kellemes gömbölyödést! :)
2013. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. febr. 19. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!