Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell rendszeresnek...

Mikortól kell rendszeresnek lennie a magzatmozgásnak? 17 hetesen még nem kell minden nap éreznem?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete éreztem a babámat, ami a 4d-n be is igazolódott, és eddig minden nap egyszer legalább bejelentkezett, de tegnap nem éreztem..

Ma megint jelentkezett és most vagy 4x is...

Mikortól kell rendszeresnek lennie a mozgásnak? Mikortól kell számolni?


Ilyenkor még ugye nem baj ha egy napig nem érzek semmit?

Még aprókat mozog csak, bár ma már kicsit erősebb volt! :D


2013. febr. 25. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 hetes korától éreztem nagyjából rendszeresen, de még akkor sem minden nap.

Előtte 16 hetesen volt egy remegő érzés, szerintem ő volt az, de a mai napig nem vagyok benne biztos.


Pici még nagyon, nem baj, ha nem érzed mindig.

2013. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha nem erzed mindig, en 16 hetesen ereztem legeloszor ket napig majd egy hetig semmi..akkor ujra jelentkezett, minden nap ereztem egy picit, majd ez rendszeresedett, es most mar minden nap erzem, kb ugyanazokon az idokoznkent. Sot apuka is erezte mar :) most 19+3 hetes vagyok
2013. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaj azt már én is nagyon várom amikor apa is érezheti :D Szegény állandóan ott tartja a kezét, ha pl. tv-zünk, de még eddig semmi :D
2013. febr. 25. 18:17
 4/15 anonim ***** válasza:

16 hetes kismama vagyok. Egyértelműen őt érzem már. Viszon sokszor csak akkor ha hanyatt fekszem és pihenek egy pár percet. Már éreztem ülve is de mivel olyankor mozgok még "elsiklok" néha felette. Első baba?

Nálunk már így párom is meg tesóm meg Édesanyám is érezte a baba mozgását.

2013. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekünk 1. baba :D Biztos hogy Ő az... igazából az első mozdulatnál biztos voltam benne, és napról napra biztosabb :D Lassan mivel erősödik a rugdosás remélem apa is érzi majd... csak elég nagy a zsírpárna a pocimon :D
2013. febr. 25. 18:41
 6/15 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki a kérdést, mert még nem tudom a választ pontosan, és kicsit kezdek ideges lenni, mert 3 napja semmit se érzek... addig meg minden nap jelentkezett a babám..:( Múlt hét pénteken voltunk ultrahangon és ott nagyon rendben volt minden :D

De ugye nincs okom aggódni? Ilyenkor még ennyire változékony lenne, hogy egyszer 2 hétig minden nap érzem utána meg 3 napig egyáltalán nem?

2013. febr. 28. 10:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia. Ilyenkor még nagyon változó, tényleg ne aggódj. Engem még a múlthéten is megijesztett, mert egy napon át szinte nem is éreztem. Máskor meg le sem áll:) Bár Ő már mindjárt 28 hetes lesz.


Hamarosan rendszereződik majd. :) Boldog babavárást


Ja és én is dagi vagyok, és apa a 21-22. héten érezte először azt hiszem

2013. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes voltam, amikor először éreztem és azóta minden nap érzem. De szerintem elég, ha 20 hetes korodtól érzed minden nap.
2013. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szia ne aggodj nincs baj még scak 17 hetes vagy jo korán érzed..:-))

én 19 hetes elmultam mikor éreztem először 20 hetes kortol rendszeresen..de volt olyan hogy intenzivebben mozgott volt hogy lustibb volt...nekik is front van ..van nyügösebb napjuk van hisztisebb van alvosabb pont mint neked..:-))De majd megládod hamarosan kidudorodik a kezecskéje a feje lába nagy élmény lesz..apukát mindig átverte a kislányunk..:-))incselkedett vele csak néha tudta elkapni..:-))Meg lesz olyan ismikor ráül a holyagra és le sem szálsz a wc ről vagy majd lerugja valamidet..lesz majd ereje nem is kicsit!Boldog babavárást!

egy 3 éves kiscsaj anyuja..:-)

2013. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem feltétlenül kell minden nap érezned.
2013. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!