Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes folyas mennyire gyakori...

Vizes folyas mennyire gyakori a 2. trimeszterben?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok es elmentem setalni es boltba es miutan hazaertem a bugyimon egy nagy vizes folt volt(sargas mezei folyassal) es remenykedem benne hogy ez csak vizes folyas..Ez jellemzo?Nem kell aggodnom hogy esetleg magzatviz volt,ugye?Nem faj semmim,jol vagyok!

2013. febr. 25. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

en 19 hetses vagyok es neha nekem is van vizes folyasom...nem tul jellemzo meg nem is csak "tiszta" viz, hanem folyassal egyutt van de megis valahogy vizes....en nem igazan foglalkoztam vele, szerintem ez normalis...en ugy vagyok vele hogyha nem faj es nem verzik akkor nincs baj!

nyugodj meg es boldog babavarast :)

2013. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, ha sokat sétálok. Tisztasági betétet használok ilyenkor, mert elég kényelmetlen érzés, amikor a bugyim nedves lesz. A babának pedig semmi baja.
2013. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy szintén ha sokat mozgok nekem is több a folyásom , tisztasági betétett hordok. Boldog Babavárást 13 hkm
2013. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!Eddig mikor setalni mentem en is raktam be betetet,de most elfelejtettem,es eddig nem volt ilyen vizes.De akkor nincs baj es ez is normalis!:) Tenyleg koszonom,megnyugodtam!:)
2013. febr. 25. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, megszagolom, amíg szagtalan én sem foglalkozok vele. 14 hetes vagyok.
2013. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ekkortájt folyásom és nekem is akkor jelentkezett amikor pl sokat sétáltam.Csak nekem nem vizes volt hanem inkább fehér folyás,mert nekem fehér folt volt a bugyimon.Most is van még egyébként ha sokat sétálok,csak nekem már vizelet csepegés is társul mellé ami sokszor elég zavaró,mert néha megijedek hogy nem-e a m.víz.De hála Istennek ,,csak,, vizelet. :/


29+6 hkm

2013. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt normális a bő folyás, ez van, hogy vizes jellegű.
2013. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 15. hétnél jelentkezett vizes folyás - reggel felkelés után rögtön - átlátszó, de miután megszáradt a bugyimban azután már fehéres-sárgás. A nődoki fertőzésre gyanakodott ezért kivizsgálás nélkül kúpot írt fel.

Jobban örülnék, ha a magyar egészségügy nem ott tartana, hogy hasraütésszerűen írnak fel mindenfélét kismamáknak (és nem kismamáknak), hanem kivizsgálás után mondják meg, hogy mi lehet a baj (ha van egyáltalán) és arra írnak fel célzottan gyógyszert.

2013. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!