Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a terhességed...

Milyen volt a terhességed vetélés után? Mire kellett vigyáznod? Automatikusan veszélyeztettnek nyilvánítottak? Kaptál valamilyen gyógyszert? Sűrűbben voltak vizsgálatok? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Köszi. :)
2013. febr. 25. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam veszélyeztetett,nem kaptam gyógyszert,csak vérvizsgálat volt sűrűbben,de az is az RH összeférhetetlenség miatt,nem az előzmények miatt.Semmire nem kellett különösebben vigyáznom.Egészséges kisfiút szültem.
2013. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Disi ***** válasza:
100%
Nem voltam veszélyeztetett terhes. Duphastont kaptam, a 12. Hétig kellett szednem. 24. Hét után mentem táppènzre, akkor már nyugira vágytam. Nem volt semmi külön vizsgálat és teljesen problémamentes volt a terhességem.
2013. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltam én se veszélyeztetett, nem kaptam gYògyszert sem. Teljwsen rendben volt minden.
2013. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan jó ezt olvasni! :) Köszi! :)
2013. febr. 25. 21:39
 5/10 Timcsikusz ***** válasza:
100%
Én sem voltam veszélyeztetett de kaptam gyógyszert és 12 hétig szedem most vagyok 9.
2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 vetelesem volt,most nagyon vigyazok,kimelem magam,sokat pihenek.A parom segit a hazi munka egy reszeben,de azt meg azert tudom csinalni.Mi nem voltunk egyutt a pozitiv teszt ota,nehogy abbol is baj legyen.Sajnos a 6.heten vereztem,de nem tortent semmi baj.Azota kisebb fajdalmakat eltekintve jol vagyunk. Ja es gyogyszert nem szedtem most sem!Es tobb ultrahangom volt.15 hetes km:)
2013. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy vetélés és egy méhen kívüli után veszélyeztetett voltam, ami annyit jelentett, hogy be volt írva a kiskönyvembe, hogy veszélyeztetett terhesség. Nem volt semmi plusz vizsgálat, a 30. hétig dolgoztam. A 12. hétig Utrogestant szedtem.

A második kihordott terhességem előtt is volt még egy vetélésem, akkor viszont nem voltam veszélyeztetett, de Utrogestant és Astrixot, egy enyhe véralvadásgátlót szedtem, mert volt több kémiai terhességem is a vetéléseken kívül. Szintén a 30. hétig dolgoztam.

2013. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy spontán és egy missed ab műtétem volt 10 hetesen. Most a harmadik terhességnél veszélyeztetett vagyok, a 12. hétig szigorú fekvés, sajnos a 8. héten véreztem így 5 napig kórházba voltam. Pozi teszttől szedem a Duphastont, emelt adagban 3x2öt, de erről már lassan leállítanak, szednem kell nekem is astrixot, immunologián írták fel, illetve a vérzés óta 3x1 magnézium és csak wcre és fürödni kelhettem fel a 12. hétig. Sokkal többször nézték UHn a picit, illetve a doki sokkal jobban figyel ránk!

12hkm

2013. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 vetélés után vagyok most terhes. Utrot, magnéziumot szedek. Vérhígító injekciót használok minden nap. 2-3 hetente kontroll uh. Nem lettem veszélyeztetett, dolgozok minden nap irodában. Amennyit tudok otthon pihenek.
2013. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kívánom, hogy mindannyiunknál rendben legyen minden! :)
2013. febr. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!